با این 18 روش گره زدن کراوات آشنا شوید و متفاوت باشید

توسط سعید احمدی
با این 18 روش گره زدن کراوات آشنا شوید و متفاوت باشید

من ۱۸ راه برای گره زدن کروات به شما نشان می‌دهم تا در روابط تجاری و مجالس و مهمانی‌ها بتوانید با اعتماد به نفس کامل حاضر شوید. از سریع‌ترین و ساده‌ترین گره کراوات گرفته تا شیک‌ترین و بهترین گره کرواتی که وجود دارد. ما در این مطلب از مجله ایران مدلینگ سعی کردیم متن را حذف و از تصاویر استفاده کنیم تا بتوانید به راحتی هرچه تمام گره کروات خود را انتخاب و آن را در استایل خود بکار بگیرید.

گره ساده کراوات

گره چهار دست

روش

گره چهار دست یکی از محبوب‌ترین گره‌ها برای مبتدیان است که یاد می‌گیرند چگونه یک کراوات را ببندند. نه تنها یادگیری آن آسان است، بلکه یکی از قدیمی‌ترین گره‌ها نیز می‌باشد. گفته می‌شود که سوارکاران بریتانیایی آن را اختراع کرده‌اند. این گره به طول کراوات کمتری احتیاج دارد و این باعث می‌شود که یک انتخاب عالی برای مردان قدبلندی باشد که سعی می‌کنند کراوات با طول معمولی را ببندند.

نیم گره

روش

مانند گره چهار دست، گره Half Windsor نیز برای کسانی مناسب است که مبتدی هستند. این متنوع‌ترین و محبوب‌ترین گره کراوات است و برای آقایان قد بلندی که به طور منظم کراوات استفاده می‌کنند انتخاب خوبی است.

گره کامل

روش

وقتی از من سؤال می‌شود که چگونه یک کراوات را ببندم، همیشه Full Windsor Knot جز گزینه‌های من است. Full Windsor همچنین به عنوان Double Windsor نیز شناخته می‌شود که دارای شکل متقارن بزرگ و مثلثی است و برای شانه‌های پهن و آقایان با گردن بزرگ مناسب است.

گره نیکی

روش

نحوه بستن پاپیون

روش

گره کلوین

گره پرات

گره سنت اندرو

گره بالتیس

روش

گره Balthus برای هرگونه رویداد فانتزی بسیار مناسب است پس آن را برای یک شام خیلی خاص و یا برای تئاتر و رویدادهای هنری استفاده کنید.

گره هانوفر

روش

تبریک می گویم! اکنون یک گره هانوفر برای تقویت سبک خود در مناسبت‌های کمتر رسمی و معمولاً در محیط‌های اجتماعی یاد گرفتید.

گره پلاتزبورگ

روش

گره گرانچستر

گره ویکتوریا

گره کافه

کافه گره سختی است و تا زمانی که با اصول اولیه چگونگی بستن کراوات آشنا نشده‌اید، آن را امتحان نکنید.

گره ایلدرژ

گره ترینیتی

گره کریستینسن

5/5 - (2 امتیاز)

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه