تاثیر عملهای زیبایی بر حرفه مدلینگ

توسط سعید احمدی
تاثیر عملهای زیبایی بر حرفه مدلینگ

واقعا به عمل زیبایی برای حرفه مدلینگ نیاز داریم؟ قبل از صحبت کردن در مورد این موضوع، باید بگم که حرفه مدلینگ قابلیت این رو داره که افراد مختلف با هر ظاهر و تیپ بدنی رو بپذیره و اون شخص رو به سمت موفقیت هدایت کنه! بسیاری از افراد نسبت به بعضی از قسمتهای بدن خود رضایت ندارند و به همین دلیل به سمت عملهای زیبایی گام برمیدارند.

در بسیاری از موارد این عملها نتیجه بسیار مثبتی داره و میتونه کمک کننده باشه! اما برای مدل، چه تضمینی وجود داره که موفقیت آمیز باشه! در بسیاری از موارد مدل بعد از انجام دادن عمل زیبایی مورد انتقاد قرار گرفته و جایگاه خودش رو از دست داده! همونطور که در کشور ایران میبینیم!!

مدل، الگو یک جامعه است و این مردم هستند که بر کار شما نظارت میکنند و در صورت تغییر در ظاهر به سرعت واکنش نشون میدن.! مردم بر این باور هستند که انجام عمل‌های زیبایی توسط یک مدل باعث میشه، عدم اعتماد به نفس و کمالگرایی به جامعه منتقل بشه.

مدلها معمولا روزهای زیادی از زندگی خودشون رو در کمپین تبلیغاتی، مجلات، فشن شو و… میگذرونن و طبیعی است که قصد داشته باشن خودشون رو در بهترین حالت حفظ کنند. خب اینجاست که موضوع عمل‌های زیبایی خودش رو نشون میده و مشخصه که از اون استفاده میکنند، اما مدلها یک مورد مهم رو رعایت میکنند و اون “تعادل” است.

حفظ تعادل در بحث عمل‌های زیبایی بسیار مهمه و حتی بزرگترین مدلهای جهان از جمله: بلا حدید، لیندا اوانجلیستا، کندال جنر، کایلی جنر و کیم کارداشیان اون رو انجام دادند، اما شما به عنوان مخاطب، عمل زیبایی کدوم شخص رو تایید میکنید و به نوعی طبیعی جلوه میکنه؟!

چند نکته مهم برای مهاجرت مدلینگ

اگر به عنوان مدل قصد مهاجرت داشتید و تصمیم گرفتید عمل‌های زیبایی انجام بدید سعی کنید به قسمت سینه و باسن دست نزنید. اینکار باعث میشه تا معیارها و اندازه‌های طراحان لباس رو بهم بزنید و یک امتیاز از دست بدید. بسیاری از مدلهای مشهور جهان از بوتاکس و فیلر برای تغییر در ظاهر خود استفاده میکنند پس استفاده از آنها با حفظ تعادل مشکل‌ساز نخواهد شد. هیچ تضمینی وجود نداره که یک مدل از انجام عمل زیبایی سود ببره و همه چیز به نظر کلاینت و ایجنسی و مردم بستگی داره!!

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه