تابلو ۶۵ میلیارد تومانی لئوناردو دیکاپریو برای درمان ایدز به فروش رسید

توسط سعید احمدی
تابلو ۶۵ میلیارد تومانی لیوناردو دیکاپریو برای درمان ایدز به فروش رسید

.
یکی از معتبرترین رویدادهایی که در حاشیه فستیوال کن برگزار میشود امفار گالا است، که هدف آن جمع‌آوری کمک های مالی برای تحقیق و درمان بیماری ایدز است. در این رویداد که موسسان آن ماتیلد کریم و الیزابت تیلور هستند، افراد مشهور مانند؛بازیگران، مدلها و بلاگرها شرکت میکنند که برای حضور در این مراسم باید بلیط خریداری کنند.
امسال یک اتفاق متفاوت افتاد و اون هم مزایده تابلو نقاشی لئوناردو دی کاپریو بود که توسط دیمین هرست هنرمند فرانسوی کشیده شد. این تابلو در مراسم امفار گالا “Amfar gala” به قیمت یک میلیون و سیصد هزار دلار فروخته شد که تمامی این پول به نفع این خیریه جمع آوری شد.
از موارد دیگه که به نفع این خیریه به فروش رفت میتوانیم به : خودروی منحصر به فرد استون مارتین به قیمت 1.5 میلیون یورو و یک جفت گوشواره شوپارد طلای سفید با الماس و زمرد به قیمت 275000 یورو اشاره کنیم. به طور کلی در این مراسم بیش از 17 میلیون دلار معادل 850 میلیارد تومان کمک مالی جمع آوری شد.
ممکنه براتون جالب باشه که مجله ووگ خبر داده که دیکاپریو برای شرکت در جشنواره کن با کشتی ۱۰۸ متری جیمز پکر اومده که در تصاویر پایین میتوانید این کشتی لوکش رو مشاهده کنید.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه