پنج نکته کلیدی در مورد آراسته بودن

توسط سعید احمدی
پنج نکته کلیدی

شما هر روز در حال نمایش افکار ٰ فرهنگ و استایل خود در میان مردم هستید.تصور کنید در حالی که لباس چروک بر تن دارید یا اینکه کفش هایی به پا دارید که چند وقتی هست آنها را تمیز نکرده اید به محل کار یا بین مردم میروید.فکر میکنید شما چشمی را به خود خیره کرده اید؟باید بگم خیر.برای اینکه بتوانید این نکات را رعایت کنید و برای شما یادآوری شود با ما همراه باشید.

پنج نکته کلیدی در مورد آراسته بودن

 

1- مطمین شوید یقه پیراهن شما ظاهر خوبی داشته باشد

یقه ها ممکن است کوچک به نظر برسند اما میتوانند به شکل بزرگی بر لباس شما تاثیر بگذارند حتی اگر ظاهر شما مورد توجه باشد به نظر میرسد که چیزی درست نیست.یقه ها زمانی که با دکمه بسته شوند ظاهر بسیار شکیل تری را به ما نشان میدهند اما بستن یقه همیشه مناسب نیست چون اینکار در استایل های مجلسی بیشتر انجام میشود.

here five key pointers moving forward

 

۲-هوای کفش های خود را داشته باشید

یک قانون برای شکیل نگهداشتن کفش ها این است که آنها را بعد از پوشیدن تمیزکرده و در محل مناسبی قرار دهید این کار در طولانی نگهداشتن عمر کفش به شما کمک میکند.اما میتوانید قبل از خارج شدن از خانه دوباره آنها را تمیز کنید.باور کنید یا نه این کارهای کوچک تاثیر فوق العاده ای در ظاهر شما ایجاد میکنند.

 

پنج نکته کلیدی در مورد آراسته بودن

 

3- استفاده از عطرها و ادکلن های مناسب

رایحه در درک دیگران از ما نقش مهمی ایفا می کند.در حقیقت ، این امر در مطالعات علمی بی شماری به اثبات رسیده است.به عنوان یک قانون این را بدانید که رایحه های گل و میوه احساس پرخاشگری را در مردان ایجاد میکنند پس مناسب مردان نیستند و این امر در مورد شما نیز صدق می کند.یک رایحه مردانه ممکن است توجه خانمها را به خود جلب کند اما باید دید چه تاثیری بر شما خواهد گذاشت.

 

پنج نکته کلیدی در مورد آراسته بودن

۴- آینه را فراموش نکنید

منظور ما جوش نیست. منظور از لک های پیراهن شما،خرده مواد غذایی از خوردن ناهار روی ژاکت شما ، و مواد غذایی در دندان های شما است.به آینه نگاه کنید تا اطمینان حاصل کنید که هیچ چیز اشکالی ندارد و باور کنید ارزش دارد که حتی برای چند بار نگاه کنید و خود را ارزیابی کنید.

 

پنج نکته کلیدی در مورد آراسته بودن

 

۵-مراقب بهداشت دهان خود باشید

هزار روش برای انجام این کار وجود دارد.می توانید با اصول اولیه این کار را شروع کنید: صبح و عصرها مسواک بزنید. یک لبخند درخشان شرایط خوبی را برای شما ایجاد میکند و باعث اعتماد بنفس شما میشود.از دهان شویه های گوناگونی که درون داروخانه ها وجود دارد استفاده کنید این محصولات بسیار به شما کمک خواهند کرد و میتوانید همیشه سلامت دهان و دندان خو را تضمین کنید.

 

پنج نکته کلیدی در مورد آراسته بودن

 

در  بخش ست های زمستانی منتظر شما هستیم.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه