پیرترین مدل فشن جهان کیست

توسط سعید احمدی
پیرترین و مسن ترین مدل فشن جهان کیست

پیرترین مدل فشن جهان کیست؟صنعت مدلینگ و فشن با گذشت زمان بسیار تغییر می‌کند و همواره مدل‌های جدیدی وارد این صنعت می‌شوند. در حقیقت، سن و سابقه مدل‌ها در این صنعت می‌تواند متنوع باشد و پیرترین مدل‌ها نیز ممکن است در هر سنی فعالیت داشته باشند. اما در این مطلب قصد داریم یکی از مسن‌ترین مدلهای فشن جهان را به شما معرفی کنیم.

کارمن دل اوریفیس پیرترین مدل جهان

کارمن دل اوریفیس (Carmen Dell’Orefice) یک مدل فشن بسیار مشهور جهان که هنوز هم به عنوان مسن‎‌ترین مدل نیز در حال فعالیت است. او در تاریخ ۳ ژوئن ۱۹۳۱ در نیویورک، ایالات متحده آمریکا متولد شد و به عنوان یکی از با سابقه ترین مدل‌های فشن در این صنعت شناخته می‌شود. دل اوریفیس در دوران جوانی متوجه استعداد خود شد و از سال ۱۹۴۶ به عنوان یک مدل حرفه‌ای کار خودش را آغاز کرد. قد او 180 سانتی متر و وزنش 60 کیلوگرم است.

او به عنوان نمادی از زیبایی و شیک‌پوشی در سال‌های بعد از آغاز فعالیتش به محبوبیت زیادی رسید. دل اوریفیس با تمرکز بر مدلینگ تجاری توانست تصویر خودش را بر روی صفحات جلد مجلات معروف، همچون “Vogue” و “Harper’s Bazaar”، ببیند و از همان زمان به شهرت و موفقیت بسیاری دست پیدا کرد. او با بیش از شصت سال تجربه در صنعت مدلینگ، به عنوان یک آیکن مهم در صنعت فشن و نمادی از استقامت و زیبایی در سنین بالا شناخته می‌شود. این مدل مشهور هم اکنون در کنار فعالیت مدلینگ، به عنوان یک سخنران و نویسنده در زمینه زندگی، زیبایی، و اعتماد به نفس فعالیت می‌کند.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه