ست زمستانی مردانه

توسط سعید احمدی
شاخص ست زمستانی مردانه

فروش ست زمستانی مردانه در فروشگاه‌های مجازی، واقعی و در بازار پوشاک انجام‌شده و با استقبال خوبی توسط خریداران روبرو شده است. برای جوانان خیلی مهم است که چه می‌پوشند و از کجا خرید می‌کنند؟ چه برندی خرید کرده‌اند و جنس لباسشان چیست؟ اینکه رنگ سال چیست و چگونه می‌توانند یک ست زمستانی مردانه انتخاب کنند؟ همه این‌ها موضوعات مدنظر قسمتی از قشر ۲۰ تا ۳۰ ساله جوانان است.

خوش تیپ بودن، تیپ اسپرت یا رسمی داشتن همه در نوع لباسی که فرد می‌پوشد، مؤثر است. بدیهی هم هست. لباس هر شخص نشان‌گر هویت او، شأن و اصل و نسب خانوادگی، نوع علاقه و تفکرات انسان است. برای همین امر، مغازه‌داران و فروشگاه داران فضای اینترنت و فضای واقعی بازار پوشاک همواره در حال ارائه به‌روزترین محصولات برای جلب نظر مخاطب هستند.

فضای اینترنت گاهی اوقات از طرفی دیگر، بسیار جذاب‌تر از فضای واقعی عمل می‌کند و در ثانیه‌ای هزاران طرح جدید ست زمستانی مردانه با قیمت متفاوت و دادن حق انتخاب به مشتری ارائه می‌کند.

لباس ست زمستانی

مشتری هم لازم است در انتخاب ست زمستانی مردانه دقت لازم را به خرج دهد. چون نوع لباسش سبب می شود درباره اش قضاوت شود و در نوع رابطه او با دیگر افراد اثر می گذارد.ضمن آنکه گرم بودن لباس، و مناسب آب و هوای بارانی یا برفی بودن نیز باید لحاظ شود.

جنس لباس مناسب برای ست زمستانی مردانه

1- ست زمستانی مردانه مخمل:

هم گرم است هم حساسیت پوستی درست نمیکند.مخمل

2- ست زمستانی مردانه پشمی:

این لباس ها الیاف محکم دارد و بسیار عمر می کند.

لباس پشمی

 

3- ست زمستانی مردانه چرم:

گرچه عمر کوتاهی دارد و زودتر خراب می شود، اما حسابی گرم است و البته باکلاس و شیک.

لباس چرم

ست زمستانی مردانه بستگی به خود فرد دارد که در ادامه بیشتر آن را باز می کنیم:

قبل از اینکه به این موضوع بپردازیم، باز هم توجه شما را به این نکته معطوف میکنیم که دقت کنید چه می پوشید و چه می خرید؟ وقتی شما در جامعه رفت و آمد میکنید و با دیگر افراد نشست و برخاست دارید، اولین چیزی که از شما توجه دیگران را جلب می کند، نوع پوشش شماست.گاهی انسان باید نظر شخصی و آن چه تمایل دارد را کنار بگذارد، و فقط به شان و جایگاه اجتماعی خود نگاه کند.که مبادا با قضاوت های نادرست دیگران روبرو شود.گاهی اوقات لازم نیست واقعا در بازار بگردید تا پیدا کنید، فقط لازم است مخاطب خود را در جامعه شناخته باشید تا طبق سلیقه او خرید کنید.

1- اگر شما صاحب شغل خاصی هستید، باید بدانید در انتخاب ست زمستانه مردانه خود لازم است دقت کنید.

اگر در یک محیط آکادمیک، رسمی ویا اداری فعالیت میکنید، از ست های اداری باید استفاده کنید.و مثلا شلوار لی و کتان مناسب این محیط ها نیست.البته شما میتوانید جنس چرم انتخاب کنید که در نوع فکر فرد نسبت به شما تاثیر دارد،

اما انتخاب یک طرح شیک و رسمی هم در نوع خود اثر دارد.در اینجا لازم است ست سنگین و تیره بپوشید.مخصوصا اگر در مدرسه فعالیت می کنید ویا می خواهید با مدارس دولتی و خصوصی قرارداد ببندید، پوشیدن کت به شدت توصیه می شود.

ضمن اینکه پوشیدن لباس یقه بسته توصیه می شود.اینجا لباس زرشکی با پلیور مشکی، نیم بوت چرم، عینک دودی، ساعت، شلوار مخصوص اداری، ست مناسبی به عنوان ست زمستانی مردانه است.ویا لباس سفید و پلیور چرم به همراه کفش اداری مناسب مشکی هم مناسب ست زمستانی مردانه است.پلیور چرم قهوه ای رنگ، به همراه لباس و کیف مشکی و نیم بوت چرم مشکی رنگ طرح پیشنهادی دیگر فروشنده است.کت تک رسمی مردانه مشکی رنگ، به همراه بلوز سفید و پلیور قهوه ای رنگ و شلوار و کفش مشکی رنگ هم میتواند انتخاب شود.

لباس اداری

2-اگر شغل شما به گونه ای است که با افراد متنوعی رفت و آمد دارید. مثلا صاحب شرکت هستید و یا در یک شرکت خصوصی کار میکنید، مقداری دست شما بازتر است.اگر در این شغل خودتان میخواهید ساعاتی را مذاکره کنید، و اگر میدانید فرد مقابل شما چه می پوشد،میتوانید دقیقا مثل او لباس انتخاب کنید تا در مذاکره خود موفق تر باشید.اینجا شاید پوشیدن ست زمستانی مردانه به صورت لباس کتان ویا لی گاهی اوقات مناسب باشد.ویا لباس زرشکی با پلیور مشکی، نیم بوت چرم، عینک دودی، ساعت، شلوار لی یا جین ست مناسبی به عنوان ست زمستانی مردانه است.لباس و کفش سفید همراه با لباس گرم زرشکی با کیف قهوه ای رنگ طرح چرم، ژاکت سیاه و شلوار آبی رنگ ست دیگری به عنوان ست زمستانی مردانه است.لباس سفید با طرح سیاه رنگ راه راه، کاپشن مشکی، نیم بوت چرم قهوه ای رنگ به همراه شلوار جین یا لی آبی رنگ پیشنهاد دیگری به مشتری می تواند باشد.لباس چهارخانه آبی رنگ به همراه پلیور بافتنی قهوه ای رنگ، شلوار جین و نیم بوت چرمی نیز طرح جالب دیگری برای محل کار است.

بلوز زرشکی به همراه سوییشرت مشکی، نیز ست دیگری برای آقایان میتواند باشد.

لباس2

3-اگر در محیطی شاد و کاملا جوان فعالیت میکنید، مثلا در مهد کودک ویا در شرکت های خصوصی جوان محور،حتما به تیپ اسپرت فکر کنید و ست زمستانی مردانه با رنگ شاد را انتخاب کنید.بلوز شلوار آبی با جنس جین یا لی یا کتان به همراه عینک دودی، ساعت و کفش ورزشی سفید جذاب است و برای مهد کودک مناسب است.برای یک محیط جوان محور، لباس خاکستری با شلوار آبی جین و کاپشن کوتاه آبی به همراه کفش آبی ورزشی هم می تواند ست مردانه حساب شود.

طرح پیشنهادی دیگر برای ست مردانه، لباس زرشکی با بلوز شلوار آّبی و کفش سفید است.لباس سفید به همراه کاپشن مشکی بادی و کلاه و شلوار خاکستری به همراه کیف مشکی و کفش سفید نیز میتواند جذاب باشد.لباس سفید آبی راه راه به همراه جلیقه مشکی، شلوار سفید ورزشی و کفش سبز نیز طرح جالب دیگری است که برای محیط های مانند مهد کودک جذاب است.

لباس ۳

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه