دبیرخانه کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور وبینار علمی و کارگاه آموزش برگزار می کند

توسط سعید احمدی
secretariat working group organizing country fashion clothing will hold scientific webinar training workshop iranmodeling 1

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، این کارگاه ها و وبینارها از روز 22 تا 31 مرداد ماه با حضور اساتید دانشگاهی چون دکتر آنوسا رسولی، تیرداد همپارتیان، ناهید عبدی، محبوبه الهی و ندا سورمه برگزار می شود.این وبینارها با موضوعاتی چون ” بازتاب نمادهای اسطوره ای ایران در مراسم تعزیه “، ” بوطیقایی روایی نقش و معنا در طراحی لباس و پارچه”، “خوانش نقش مایه اژدها در علم های عاشورایی ایران با رویکرد استحاله آیکونو گرافیک”، “معرفی نشانه های روایی عاشورا”، ” کارکرد علمی مد پایدار در فرهنگ عاشورایی” از ساعت 19 تا 20 در فضای مجازی برگزار می شود.

همچنین فعالیت جنبی این نمایشگاه از جمله کارگاه های آموزشی از 1 تا 4 شهریور ماه با موضوعاتی چون “استفاده از تکنیک های بافت تاپستری در بیان نمادهای عاشورایی”، “نحوه ایده گرفتن از مضامین عاشورایی در طراحی پارچه لباس”، “طراحی شال عاشورایی با تکنیک سوزندوزی” ،”طراحی تی شرت های عاشورایی با تکنیک ترافارد” با حضور اساتیدی چون فرحناز رضایی، مهسا ناصرزارع، قدسیه ملایی و عفت امیری از ساعت 19 تا 20 برگزار خواهد شد.

secretariat working group organizing country fashion clothing will hold scientific webinar training workshop

علاقمندان برای حضور و ثبت نام می توانند با مراجعه به آدرس: http://lmsspace.com اقدام نمایند. درصورت ایجاد اختلال در روند ثبت نام با شماره 09126760902 واتساپ در ارتباط باشند.

همچنین مسابقه تصویرسازی لباس با الهام از نمادهای عاشورایی در تاریخ 24 تا 25 مرداد ماه با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی 18 مرداد ماه با رونمایی از 100 اثر برتر طراحان کشور با موضوع محرم و عاشورا در فرهنگستان هنر آغاز بکار کرده است.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه