با 10 نوع مواد غذایی که بدن شما را خوشبو می کنند آشنا شوید

توسط سعید احمدی
با 10 نوع مواد غذایی که بدن شما را خوشبو می کنند آشنا شوید

همه ‌چیزهایی که می‌خورید بر شما و بدن شما تأثیر می‌گذارد. سعی کنید یک رژیم غذایی سالم را شروع کنید و ببینید که پوست شما چگونه ازلحاظ طراوت و خوشبویی تغییر خواهد کرد. بنابراین، برای کمک به بهتر شدن و تغییر عطر و بوی طبیعی بدن، انواع خاصی از غذاها وجود دارند که باعث می‌شوند بوی عالی داشته باشند.

مرکبات

میوه مرکبات تأثیر زیادی روی بوی بدن شما می‌گذارد. مرکبات برای خلاص شدن از شر بوی بد بدن بسیار مفید هستند. پرتقال، توت‌فرنگی، آناناس و سیب همه در خانواده مرکبات قرار می‌گیرند.

هل

مقدار کمی از هل را در غذا یا نوشیدنی خود بیفزایید، زیرا هنگام جذب شدن به مبارزه با بوی بد بدن شما می‌پردازد.

چای یاس

چای‌های گیاهی به شما کمک می‌کنند سموم را از بدن خود خارج کنید و چای یاس به شما در انجام این کار کمک می‌کند. همچنین دستگاه گوارش شما را تسکین می‌دهد و به بدن شما بوی عالی می‌بخشد.

لیمو و آب

آب به‌تنهایی عامل اصلی سلامت بدن است و وقتی لیمو را به آن اضافه می‌کنید، مزایا و فواید شگفت‌انگیزی را به ما می‌رسانند.

ماست

ماست دارای پروبیوتیک است، که به هضم غذا و دلایل طبیعی بو بدن کمک می‌کند.

تخم شنبلیله

تخم شنبلیله به بهبود هضم غذا کمک می‌کند و به روند از بین بردن بوی بد بدن کمک می‌کند. تخم شنبلیله دارای آنتی‌اکسیدان هایی است که به بدن ما کمک می‌کند تا از شر سموم خلاص شویم.

رزماری

رزماری یکی از گیاهانی است که کمک می‌کند به بدن شما بوی بسیار خوبی بدهد. رزماری می‌تواند به عنوان یک دئودورانت طبیعی برای بدن شما عمل کند. این گیاه حاوی منتول و کلروفیل است که بسیار مناسب برای نگه‌داشتن باکتری‌ها و درنتیجه از بین بردن بوی بدن است.

دارچین

علاوه بر کمک به نفس کشیدن به دلیل کاهش باکتری‌های موجود دردهان، دارچین به دستگاه گوارش نیز کمک می‌کند.

آویشن

آویشن گیاهی معطر است، که به برطرف کردن بوی بدن کمک می‌کند. آویشن می‌تواند به‌راحتی در رژیم غذایی شما قرار بگیرد و یک گیاه مفید است.

نعناع

نعناع بسیار مفید است که باید آن را در رژیم غذایی خود بگنجانید. این گیاه به غلبه بر رایحه‌های ناخوشایند قوی بدن کمک می‌کند.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه