چگونه روغن کرچک باعث ضخامت ابرو می شود

توسط سعید احمدی
چگونه روغن کرچک باعث ضخامت ابرو می شود

روغن کرچک، یک ماده برای درمان بیماری‌های مختلف پوستی و عفونتی و همچنین کاهش یبوست محسوب می‌شود. این روغن از زمان مصریان باستان در لوازم‌آرایشی استفاده می‌شود، و به دلیل اینکه خاصیت ضدالتهابی دارد یک ماده قابل‌توجه است.

روغن کرچک درواقع این قدرت را دارد که به‌طور طبیعی ابروها و مژه‌ها را ضخیم کند. از ویژگی‌های آن باید به این موارد اشاره کرد: صد درصد منشاء گیاهی دارد، سرشار از کراتین و ویتامین E می‌باشد. برای درمان پوسته‌شدن پوست، تاول‌ها و تقویت ناخن‌ها بسیار مفید است. همچنین از ریزش مو جلوگیری می‌کند و شوره سر را از بین می‌برد.

چگونه روغن کرچک باعث ضخامت ابرو می شود

اگر این روغن را حداقل یک بار در روز بر روی ابروهای خود استفاده کنید باعث می‌شود ابروهای شما سریع‌تر رشد کنند. اما برای کسانی که مشکل نازکی مژه دارند، پیشنهاد می شود از آن برای ضخامت مژه های خود استفاده کنند.

روش استفاده روغن کرچک بر روی ابروها

بعد از پاک کردن آرایش و قبل از خواب پنبه‌ای را به روغن کرچک آغشته کنید و بر روی ابروهای خود بکشید و اجازه بدهید تاکمی جذب شود و بخوابید تا بدن زمان کافی برای جذب مواد مفید این روغن را داشته باشد. اگر روغن با چشم شما تماس پیدا کرد آن را با آب گرم بشویید. این کار را چند هفته تکرار کنید و مطمئن باشید زمانی خواهد رسید که به مداد ابرو دیگر نیازی نخواهید داشت.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه