استفاده از نماد گاو و تغییرات بسیار زیاد در مجموعه‌ی 2022 دیزل به چشم می‌خورد

توسط سعید احمدی
استفاده از نماد گاو و تغییرات بسیار زیاد در مجموعه‌ی 2022 دیزل به چشم می‌خورد

برند دیزل برای آغاز سال نو، تصمیم گرفته است مجموعه‌ی جدید خود را بدون در نظر گرفتن جنسیت و با الهام گرفتن از ورزش تولید کند. این مجموعه متشکل از پوشاک و لوازم جانبی در رنگ‌های مختلف است، که از بسکتبال و موسیقی الهام گرفته‌شده است.

به دلیل اینکه سنبل سال 2022 گاو می‌باشد، دیزل این مجموعه را با نقوش گاو طراحی کرده است. بیشترین جنس بکار رفته در این مجموعه, جین است، که با 50 درصد مواد شیمیایی کمتر ساخته و در مقایسه با محصولات معمول دیگر از 40 درصد آب کمتر برای تولید آنها استفاده می‌شود.

از دیگر نکات برجسته این مجموعه، می‌توان به کت‌ها، تی‌شرت‌ها و لباس‌های زیر اشاره کرد، که در آنها نقش گرافیکی گاو به چشم می‌خورد. همچنین در این مجموعه‌ی دیزل لوازم جانبی ازجمله: کوله‌پشتی، کیف شانه، کفش کتانی، کلاه‌های به یس بال، جوراب، کیف بوکس و جواهرات وجود دارد. مجموعه سال نو دیزل از 21 ژانویه در فروشگاه‌های آنلاین دیزل و خرده فروش‌های جهان در دسترس خواهد بود.

استفاده از نماد گاو و تغییرات بسیار زیاد در مجموعه‌ی 2022 دیزل به چشم می‌خورد استفاده از نماد گاو و تغییرات بسیار زیاد در مجموعه‌ی 2022 دیزل به چشم می‌خورد استفاده از نماد گاو و تغییرات بسیار زیاد در مجموعه‌ی 2022 دیزل به چشم می‌خورد

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه