تمجید مجله ووگ انگلستان از بیلی آیلیش

توسط سعید احمدی
vogue magazine england praises billy elish iranmodeling

این روزها عبارت “صدای یک نسل” بارها به گوش بسیاری از افراد خورده است، اما باید بگوییم که ارزش بیلی آیلیش در حد یک عبارت نمی‌گنجد. بیلی آیلیش یکی از خواننده‌هایی است که مرزهای موسیقی را از آن خود نموده است و زیاد هم اهل تعریف از خودش نیست.

با توجه به خبرهای منتشرشده آلبوم دوم او به‌زودی منتشر خواهد شد. در ماه مارس او تصمیم گرفت که مدل موهایش را تغییر دهد و رنگ سبز موهایش را به رنک بلوند تغییر دهد، و با گرفتن یک عکس سلفی از خودش بعدازاین تغییرات به همه جهان نشان داد که او کسی نیست که با تغییر چند چیز جزئی همین‌جا متوقف شود.

ستاره ما در طول زندگی‌اش چیزی جز تغییر و تحول در زندگی خود نخواسته و البته این موضوع در کل زندگی و حرفه کاری بیلی آیلیش اتفاق افتاده است و این مورد نتیجه هوش درونی او و حس شوخ‌طبعی و خودآگاهی اوست که باعث شده که او انتخاب‌های درستی را در زندگی‌اش انجام دهد.

vogue magazine england praises billy elish

بعد از دعوت ما بیلی آیلیش فکر می‌کرد که او قرار است در یک مدلینگ شرکت کند و شاید هم او در ذهنش این فکر را تداعی می‌کرد که آیا در این مدلینگ می‌تواند اندام بدنش را بیشتر مورد نمایش قرار دهد؟ او گفت که این کار بسیار چیز جدیدی برایش بود و ذهن تخیل انگیزی که او در صنعت مد داشت به او کمک زیادی کرد.

بنابراین بیلی از طراحانی چون گوچی تا الکساندر مک کویین و حتی والنتینو و بربری کمک گرفت و با کمک دنا جیانینی که مدیر انتخاب لباس ووگ است همکاری‌های لازم را برای انتخاب لباس خود برای عکس‌برداری انجام داد. بیلی آیلیش ستاره موسیقی نسل خود است که در دنیایی زندگی می‌کند که مردمش شب و روز همدیگر و او را نیز مورد قضاوت قرار می‌دهند و این کاملاً در شبکه‌های اجتماعی مربوط به بیلی آیلیش مشخص است.

بیلی آیلیش در مورد مشکلات زنان و ترس‌های آنها نیز صحبت کرد و دراین‌باره گفت من الگوی خودم هستم و راهنمای خود و این جمله نشان‌دهنده پختگی او می‌باشد. این مطلب تعریف و تمجید مجله ووگ انگلستان از بیلی آیلیش است، که می‌توانید مصاحبه اصلی بیلی آیلیش را در مورد تأثیر استایل او بر روی طرفدارانش را بخوانید.

مطالب دیگر را ببینید

2 دیدگاه

بهار 16 اردیبهشت ,1400 - 3:14 ب.ظ

سلام
وقت بخیر
واقعا ممنون از سایت خوبتون
شما اولین سایتی هستین که مصاحبه بیلی ایلیش و مجله ووگ رو پوشش داده
خیلی ممنون

پاسخ
سعید احمدی 16 اردیبهشت ,1400 - 3:17 ب.ظ

سلام
تشکر بخاطر دنبال کردن ما

پاسخ

ارسال دیدگاه