مصاحبه بیلی آیلیش با مجله ووگ در مورد تاثیر استایل او بر روی طرفدارانش

توسط سعید احمدی
billie eilish interview vogue magazine about impact style fans iranmodeling

بیلی آیلیش به روش خودش لباس می پوشه. بیلی آیلیش در مصاحبه خود با مجله ووگ انگلستان می‌گوید: “من همانی‌ام که هستم.” ” تنها کسی که من را دوست دارد خودم هستم پس اینکه، چه می‌پوشم، چه کسی هستم و چه می‌گویم همه به خودم مربوط است. من سعی کردم که این واقعیت رو به خودم نزدیک کنم و اجازه ندم شخص دیگری در این مسیر برام مانع تراشی کنه. “

اظهارات او بیانگر این واقعیت است که سبک پوشش وی در طول این سال‌ها و از دیدگاه عموم مردم تغییر اساسی نکرده است. بیلی آیلیش در لس آنجلس و در هزینه کردن صرفه‌جوئی می‌کند، و در فروشگاه‌های معمولی که لباس‌هایی باقیمت مناسب دارد ظاهر می‌شد.

بیلی آیلیش در مورد فروشگاه‌هایی که لباس‌های دست‌دوم را به فروش می‌رساند می‌گوید: بله من به این فروشگاه‌ها میرم و خرید می‌کنم. این فروشگاه‌ها همه‌چیز دارند و من می‌توانم آنجا نیازهای خودم رو برطرف کنم. پس‌انداز و ایجاد یک سبک جدید در دنیای مد، یک امر طبیعی است که من نیز به آن عمل می‌کنم.

interview vogue magazine 2

سبک لباس “Billie Eilish” باعث شد که‌موج تازه‌ای در میان خواننده‌های جوان موسیقی پاپ ایجاد شود. خواننده‌های دیگر با لباس‌های مرسوم زنانه پا بر روی صحنه می‌گذاشتند، اما بیلی با لباس‌های تزئین شده روی صحنه نمایش ظاهر می‌شد و به‌جای رژ لب، ماسک به‌صورت می‌زد. تأثیری که بیلی آیلیش بر روی نسل جوان گذاشته است قابل‌انکار نیست. بیلی آیلیش اکنون به‌عنوان یک منبع الهام در صنعت مد شناخته می‌شود، که این موضوع را می‌توان از سبک پوشش طرفدارانش متوجه شد.

مدیر هنری و خلاق برند گوچی، آلساندرو میشل، که چندین برنامه به‌یادماندنی برای آیلیش ساخته، می‌گوید: “بیلی آیلیش یک فرد کاملاً متفاوت و تازه نشان می‌دهد.” “بیلی یک هنرمند که به‌طور مداوم در حال پیشرفت است و دارای دیدگاه و تفسیر جدیدی از خود در رابطه باروحیه زنانگی است. بیلی دقیقاً همان جایی است که قصد دارد بدون غرور باشد. به همین دلیل کار با او بسیار مهیج است. بیلی آیلیش من و مجبور میکنه متفاوت فکر کنم.

interview vogue magazine

بیلی آیلیش در اصل، به دلیل ناتوانی جسمی که به خاطر آسیب‌دیدگی در رقص در 13 سالگی به وجود آمده است، لباس‌های گشاد می‌پوشید که می‌توان گفت، مانند اکثر نوجوانان هنوز این مشکل او را آزار می‌دهد. خوشبختانه، آیلیش اعتمادبه‌نفس کافی و عزت‌نفس کافی دارد تا انتقادهای ضد حقوق زنان را به ببیند و بر آنچه حس و حال او را بهتر می‌کند تمرکز کند.

بیلی آیلیش در پایان به مجری برنامه می گوید: “نشان دادن بدن و نشان دادن اندام، نباید باعث بی آبرویی شما شود، زیرا در نهایت شما تصمیم میگیرد که چه چیزی برای شما خوب است.”

مطالب دیگر را ببینید

1 دیدگاه

علی 16 اردیبهشت ,1400 - 7:36 ب.ظ

خوشم اومد از مصاحبه بیلی ایلیش و اینکه خیلی جالب بود

پاسخ

ارسال دیدگاه