دو ایرانی در بین زیباترین شخصیت‌های جهان

توسط سعید احمدی
دو ایرانی در بین زیباترین زنان جهان

هرساله شبکه اینترنتی تی سی کندلر بانام لاتین ” tccandler ” منتخبی از بهترین و بدترین فیلم‌ها عکس‌های فیلم مصاحبه‌ها و همچنین زیباترین شخصیت‌های هرسال را اعلام و منتشر می‌کند.

امسال نیز این لیست ۱۰۰ نفر توسط این شبکه اینترنتی منتشر شد و حضور دو شخصیت ایرانی حاضر در این لیست برای ایرانیان شگفت‌انگیز بود. در این لیست یکی از بلاگرهای مشهور ایرانی و یک بازیگر چهره و سرشناس ایرانی که در سطح بین‌المللی فعالیت دارد حضور دارند.

دو ایرانی در بین زیباترین شخصیت‌های جهان

شبکه اینترنتی تی سی کندلر نام کیمیا حسینی مدل و بلاگر مشهور اینستاگرام را در لیست 100 زن زیبای جهان قرار داده است. کیمیا حسینی در بین 100 نفر برتر جهان در سال 2021 در رتبه 21 قرار دارد که همین رتبه باعث می‌شود که این بلاگر مشهور ایرانی بیش‌ازپیش در عرصه بین‌المللی دیده شود. پس از انتشار این خبر بیش از 10 هزار دنبال کننده به تعداد دنبال کنندگان کیمیا حسینی اضافه شد.

دو ایرانی در بین زیباترین شخصیت‌های جهان

یکی دیگر از شخصیت‌های مشهور و دوست‌داشتنی ایران که در لیست زیباترین زنان جهان حضور دارد کسی نیست جز گلشیفته فراهانی که در رتبه 63 لیست 100 نفر برتر قرار دارد. تا به این لحظه گلشیفته فراهانی واکنشی نسبت به این خبر نشان نداده است. می‌توانید خبرهای تکمیلی را در صفحه اینستاگرام مجله ایران مدلینگ دنبال کنید.

دو ایرانی در بین زیباترین شخصیت‌های جهان

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه