گفت‌وگویی کوتاه با علی کاووسی مدیر آژانس استعدادیابی شیرها

توسط سعید احمدی
short interview ali kavousi director lions talent agency iranmodeling

علی کاووسی به دلیل تاسیس آژانس The Lions و روابطش با ایرینا شایک در ایران شناخته می شود که این روزها نیز تصاویرش با ایرینا شایک مدل 35 ساله مشهور روسی خبرساز شده است. در ادامه با زندگی و شرایط کاری وی بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی علی کاووسی

علی کاووسی متولد 1975، در ایران است. علی کاووسی در رشته مدیریت تحصیل کرده است و توانسته فوق لیسانس خود را از دانشگاه لندن دریافت کند.داستان مهاجرت او از این قرار است که پدر علی کاووسی پس از مهاجرت به همراه خانواده‌اش به نیویورک با خرید یک خانه و پمپ‌بنزین زندگی خود را در کنار او و دو برادر و خواهرش آغاز کرد.

پس از پایان تحصیلات خود و با تلاش فراوان توانست مدیر برنامه های دو بازیگر هالیوودی از جمله فارا فاست شود که یک تغییر اساسی در حرفه او نیز محسوب می شود. او در مورد شرایط کاری کنونی خود می گوید: من همیشه این رؤیا را داشتم که روزی مدیر مدل‌های مطرح جهان می‌شوم و برای آن نیز تلاش کردم.

علی کاووسی ممکن است به‌عنوان فردی که در معروف شدن استلا ماکسول و ایرینا شایک کمک کرده است، شناخته شود، اما علی کاووسی بسیار با تواضع رفتار می‌کند و در صدای او احساس دلسوزی و نجابت انسانی ساده وجود دارد. این ویژگی‌هایی است که مدیر The Lions Talent به مدل‌هایی که با او کار می‌کنند را نشان می‌دهد.(تمجید یکی از مجله های مشهور آمریکا)

ali kavousi lions talents

علی کاووسی می‌گوید: من همیشه این رؤیا را داشتم که روزی مدیر مدل‌های مطرح جهان می‌شوم و برای آن نیز تلاش کردم. علی کاووسی اضافه کرد که: من در دوران قرنطینه هیچگونه فعالیتی انجام ندادم و تمام مسافرت‌ها و عکاسی‌ها را کنسل کردم و تنها چیزی که در این مدت کسب کردم خلاقیت بود و خلاقیت.

 علی کاووسی می‌گوید مدل‌هایی که با من کار می‌کنند صرفاً همکار نیستند و آنها جزئی از دوستان و خانواده من هستند. من تنها چیزی که از مدل‌های خود می‌خواهم موفقیت است و من تمام سعیم را می‌کنم تا به آنها اعتمادبه‌نفس لازم را القا کنم تا بتوانند در حرفه خود پیشرفت کنند.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه