ست مجلسی مادر و دختر

توسط سعید احمدی
ست مادر دختر شاخص

ست مجلسی مادر و دختر

برای ست مجلسی مادر و دختر طرح ها و مدل های زیادی در فروشگاه ها و مغازه ها وجود دارد که متشکل از  پیراهن های مدل ماهی و یا کوتاه و بلند و انواع دیگر که میتوانید با دخترتان ست کنید.

شما میتوانید با مدلهای پوشیده برای مجالس مختلط که راحت نیستید و دوست دارید لباس سنگین و در خور شخصیت خود بپوشید از این مدل استفاده کنید و برای خودتان و دخترتان مدل مناسبی به نظر می آید و انتخاب خوبی می باشد. نخستین کاری کـه باید برای ست کردن مادر و دختری انجام دهید، توجه بـه رنگ مو، پوست و چشم‌هاي خود و دخترتان اسـت.

بادقت بـه این موارد اسـت کـه میتوانید بر اساس رنگ پوستتان رنگ لباس مناسبتان را انتخاب کنید. اگر دخترتان شبیه شماست، مشکل خاصی وجود ندارد؛ اما اگر شباهت او به شما کم اسـت؛ باید بیشتر دقت کنید و سراغ رنگ‌هایي بروید کـه بطور مشترک بـه هر دوی شـما می آید.

قدم بعدی تصمیم گرفتن در مورد خرید لباس آماده یا سفارش دوخت آن اسـت. طبق معمول برای انتخاب پیراهن مجلسی، پیدا کردن لباس آماده‌اي کـه برای مادر و دختر مناسب باشد، آسان نیست؛ اما برای ست کردن پالتو و کاپشن دخترانه یا سایر رویه‌ها اینکار خیلی آسان میشود. درنظر داشتن این نکته بـه صرفه‌جویی در زمانتان کمک می کند. در ادامه می توانید بهترین و جدیدترین ست های مجلسی مامان دختری را مشاهده کنید.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه