ثبت‌نام طراحان لباس برای اخذ جواز کسب و پروانه فعالیت

توسط سعید احمدی
registration clothing designers obtain business license activity license iranmodeling

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کارگروه ساماندهی مد و لباس، در این اطلاعیه آمده است: در راستای تحقق اهداف قانون و به‌منظور اجرای مفاد ماده ۸ قانون مصوب ۱۲/۱۰/۱۳۸۵ و به‌منظور حمایت از طراحان لباس اسلامی ایرانی که علاقه‌مند به فعالیت یا مشارکت در امور صنفی جهت تولید و عرضه طرح و آثار خود به‌صورت مستقیم به مخاطبان می‌باشند.

تمهیدات لازم جهت ایجاد رسته صنفی طراحی لباس در مجموعه اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک فراهم کرده است. این امر به‌منظور همکاری مشترک در راه‌اندازی رسته طراحان لباس، توسعه بهبود فضای اقتصاد فرهنگ و هنر، حمایت از کسب‌وکارهای نوین از مسیر ترویج فعالیت‌های علمی با چشم‌انداز معطوف به آینده تمدن ایرانی اسلامی و نیز به جهت ارتقا سطح کمی و کیفی تولید پوشاک ایرانی انجام‌شده تا شعار “تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها” را در این حوزه تحقق بخشد.

طراحان می‌توانند شرح فعالیت‌های تخصصی و مهارتی (رزومه) خود را به کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور ارائه و پس از بررسی و تأیید صلاحیت توسط کارگروه، معرفی‌نامه صادره از سوی کارگروه را دریافت و جهت اخذ پروانه کسب به اتحادیه مذکور مراجعه نمایند.

طراحان و مراجعه‌کنندگان عزیزی که جهت بازدید از نمایشگاه ایران مدکس مراجعه می‌کنند در صورت تمایل می‌توانند گواهی معرفی‌نامه به اتحادیه پوشاک جهت دریافت مجوز کسب را از غرفه کارگروه ساماندهی مد و لباس اخذ نموده و با مراجعه به غرفه اتحادیه پوشاک مجوزشان را دریافت نمایند.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه