پدرام ارزانی

توسط سعید احمدی
پدرام ارزانی مدل ایرانی

پدرام ارزانی از سال 1386 فعالیت خود را در حرفه مدلینگ آغاز کرد. پدرام ارزانی از 21 سالگی وارد این حرفه شده و متولد 1364/1/15 در تهران است.

وی هم‌اکنون در حال فعالیت در بالاترین سطح این حرفه است و مدل تبلیغاتی برند کامران بختیاری، یعنی “کمرون زیگزال” می‌باشد. مصاحبه اختصاصی و داغ مجله ایران مدلینگ با پدرام ارزانی را از این لینک بخوانید.

پدرام ارزانی مدل مطرح ایران

پدرام ارزانی مدل مشهور ایران، در رشته عمران تحصیلات خود را به‌پایان رسانده است. این مدل مطرح کشور، قبل از ورود به دنیای مدلینگ با لینک شدن با چند عکاس و تهیه یک پورتفولیو با کیفیت و انتشار آن در بین چند برند موردعلاقه خود، مسیر ورود به دنیای مد ایران را هموار کرد.

وی قبل از ورود به دنیای مدلینگ با لینک شدن با چند عکاس و تهیه یک پورتفولیو با کیفیت و انتشار آن در بین چند برند مورد علاقه خود مسیر ورود به دنیای مد ایران را هموار کرد.

جناب ارزانی سال 1386 فعالیت خود را با برند “زبرا” آغاز کرد که در حوزه پوشاک مردانه فعالیت داشت و پس از آن با همکاری با برند چرم بلک بوفالو وارد سطح بالاتری از حرفه مدلینگ شد.

در ایران اکثرا دوست دارن مدل بشن!! چرا؟ شما آیا برای این کار تشویقشون میکنید

در پاسخ به یکی از سوالات مجله ایران مدلینگ می گوید: به نظر من یکی از دلایلی که اکثراً دوست دارن مدل بشن، جذابیتِ این‌کاره، که مثلاً: یک مدل داره واک میکنه و یا فتوشوتینگ انجام میده، برای یک برند و همین امر باعث میشه که دیده بشه.

اما این نتیجه کار هست و شما اون فرآیندی که طی میشه، برای انتخاب و انتشار یک عکس و ویدیو و به سرانجام رساندن اون پروژه رو نمی‌بینید و به همین راحتی‌ها انجام نمیشه.

شاید یکی دیگر از دلایلی که باعث شده مردم تشویق بشن به مدل شدن، نامناسب بودن شرایط شغلی جوانان است. اما من یک نکته رو باید اینجا اضافه کنم، که شما باید هزینه و سرمایه‌گذاری روی خودتون انجام بدید.

باید علاوه بر گذراندن پروسه آموزشی و کسب تجربیات، یک پورتفولیو باکیفیت تهیه کنید، که اینها خودش مستلزم صرف زمان و هزینه‌هایی هست و مطمینا به همین راحتی نمیشه پا به دنیای مد و مدلینگ گذاشت.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه