درآمد شگفت‌انگیز و خیره‌کننده از هفته‌ مد نیویورک

توسط سعید احمدی
درآمد شگفت‌انگیز و خیره‌کننده هفته‌ مد نیویورک

تعجب‌آور نیست که هیچ‌چیز ارزانی، در هفته مد وجود ندارد و آنچه ممکن است برخی را شوکه کند، میزان درآمد حاصل از هفته مد نیویورک است، که ما در ادامه به آن می‌پردازیم. طبق محاسبات انجام‌شده توسط IranModeling، درآمد کل نیویورک در هفته مد نیویورک، 574 میلیون دلار است.

با در نظر گرفتن تعداد بازدیدکنندگانی که در هفته مد به شهر می‌ آیند، همراه با مخارج متوسط هر بازدیدکننده در هر هفته مد؛ هزینه هتل و غذا؛ مالیات فروش؛ هزینه‌های گردشگری، و همچنین مالیات شرکت‌ها، ما قادر به ارزیابی کل درآمد “NYFW” در این فصل بودیم.NYFW علاوه بر درآمد کل، 64 میلیون دلار درآمد شهرداری، 201 میلیون دلار درآمد محل، 149 میلیون دلار درآمد رستوران‌ها و 120 میلیون دلار درآمد خرده‌فروشان کسب می‌کند.

این مقدار نیویورک در هفته مد نیویورک است

هر بازدیدکننده‌ای که برای هفته مد به نیویورک می‌آید، در طول اقامت خود به‌طور متوسط 2485 دلار خرج می‌کند.اما این بازدیدکنندگان چگونه پول خود را در طول هفته مد نیویورک خرج می‌کنند؟ به‌طور متوسط بازدید کنندگان برای هر لباس 140 دلار خرج می‌کنند. برای کالاهایی که بیش از 110 دلار قیمت دارند، 8.5 درصد مالیات فروش پرداخت می‌کنند.

البته بازدیدکنندگان همچنین باید در طول هفته مد نیویورک درجایی اقامت داشته باشند. اقامت مختصر در هتلی در نیویورک، به‌طور متوسط به ازای هر شب 616.50 دلار است. بازدیدکنندگان در طول اقامت خود نیز باید غذا بخورند و هزینه صرف غذا در رستوران‌ها برای هر نفر تقریباً 840 دلار است.

درآمدزایی از هفته مد نیویورک بیش از هر هفته مد دیگری است

این مقدار نیویورک در هفته مد نیویورک است
این مقدار نیویورک در هفته مد نیویورک است

سال گذشته شرکت توسعه اقتصادی شهر نیویورک، با انتشار مقاله‌ای اعلام کرد که هفته مد نیویورک مجموعاً 900 میلیون دلار درآمد برای این شهر به ارمغان آورده است. نکته قابل‌توجه دیگر در مورد هفته مد نیویورک، این است که درآمد این هفته مد نسبت به هفته مد در اروپا بسیار بیشتر است. این درآمد بیشتر از هفته مد لندن، میلان و پاریس است. این درآمدها برای هفته مد میلان 56.5 میلیون، 73.5 میلیون دلار برای هفته مد پاریس و 360 میلیون دلار برای هفته مد لندن می‌باشد، که می‌توانید این مبالغ را مقایسه کنید.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه