گرانترین و ارزشمندترین برندهای مد جهان

توسط سعید احمدی
گرانترین و ارزشمندترین برندهای مد جهان

لویی ویتان

لویی ویتان

برند لویی ویتان در صدر فهرست گران ترین برندهای پوشاک جهان در سال 2022 قرار دارد و تنها یک محصول از این برند میتواند تا 580 دلار قیمت داشته باشد.

محصولات این برند از کیفیت بالایی برخوردار است و کیف های دستی آن کاملاً دست ساز و البته با مواد بسیار مرغوب و اصلی هستند. ارزش و دارایی این برند فرانسوی بیش از 310 میلیارد دلار تخمین زده شده است. مدیر عامل لویی ویتان مایکل برک است.

برند دیور

برند دیور

این برندی است که تنها 3 سال پس از تأسیس، رکورد فروش تا 5 درصد از کل درآمد صادراتی کشور فرانسه را به ثبت رساند. فقط یک محصول از این برند می تواند 279 دلار ارزش داشته باشد.

دیور به دلیل همکاری با بسیاری از افراد مشهور، ستاره های سینما و دیگر افراد برجسته شناخته شده است. دارایی این برند فرانسوی بیش از 68 میلیارد دلار تخمین زده شده است. رئیس این برند “برنارد آرنو” است.

برند اِرمِس

برند ارمس هرمس

ظاهراً برند اِرمِس بسیار نگران زنده نگه داشتن هنر و فرهنگ مردم کشورش است و این موضوع را بارها از طریق محصولات تولیدی خود به نمایش گذاشته است. پایین‌ترین قیمت محصولات این برند 51 دلار است. دارایی این برند فرانسوی 16 میلیارد دلار تخمین زده شده است. مدیر عامل این برند اکسل دوما است.

برند گوچی

برند گوچی

گوچی یک برند ایتالیایی است که در طول سال های تاسیسش، اتفاقات بسیار چالش برانگیزی را تجربه کرد اما توانست دوباره در کانون توجه قرار بگیرد.

گفته می‌شود که این برند به دلیل استراتژی خلاقانه مدیر فعلی خود، “الساندرو میکله” توانسته است دوباره قدرت خود را پس بگیرد. برند گوچی بیش از 550 فروشگاه و 17157 کارمند در سراسر جهان دارد. دارایی گوچی 15.6 میلیارد دلار تخمین زده شده است.

برند شنل

برند شنل

شَنِل قدیمی ترین و اولین برند مد در کلاس جهانی است. برخی از چهره هایی که با این برند فعالیت کردند: ونسا پارادی، نیکول کیدمن، کریستن استوارت، مارگو رابی و مرلین مونرو. برند شَنِل بیش از 310 فروشگاه در جهان را اداره میکند و محصولات آن از 56 دلار به بالا قیمت گذاری شده اند. دارایی برند شَنِل بیش از 13.2 میلیارد دلار تخمین زده شده است.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه