هفته مد مردان میلان در ماه ژوئن بازمی‌گردد

توسط سعید احمدی
milan mens fashion week returns june iranmodeling

برگزارکنندگان هفته مد میلان، “Camera Nazionale della Moda Italiana (CNMI)”، تأیید کرده است که مجموعه مردان این هفته به صورت فیزیکی برگزار خواهد شد. نسخه سال 2021 هفته مد مردان میلان از 18 تا 22 ژوئن با ترکیبی از رویدادهای فیزیکی و دیجیتالی برگزار خواهد شد.

این اعلامیه در پی تصمیم دولت ایتالیا، مبنی بر اجازه حضور افراد در مراسم و نمایشگاه‌ها از 15 ژوئن صورت گرفته است.CNMI اعلام کرده است که: “ما مشتاقانه منتظر هفته مد هستیم که شامل رویدادهای دیجیتالی و فیزیکی برای مخاطبان و علاقه‌مندان می‌باشد.”

milan mens fashion week returns june

از برندهایی که قصد دارند مجموعه‌های خود را در هفته مد میلان 2021 به نمایش بگذارند، می‌توان به:LES HOMMES” “Prada” Tod’s” و “Fendi” اشاره کرد. طبق توافق بین‌المللی قرار است هفته مد میلان همزمان با دیگر هفته‌های مد برگزار شود.

مسئولین برگزارکننده هفته مد میلان اعلام کردند که نمایش‌های فیزیکی این هفته از 22 تا 27 ژوئن برگزار می‌شود، زیرا فرانسه به‌تدریج محدودیت‌های مربوط به شیوع ویروس کرونا را کاهش می‌دهد.

در مورد هفته مد لندن نیز باید گفت، مجموعه‌ها از 12 ژوئن از طریق یک پلت فرم فقط به‌صورت دیجیتالی برگزار می‌شوند. در تاریخ 26 آوریل، ایتالیا شروع به کاهش محدودیت‌های مربوط به شیوع ویروس کرونا می‌کند، زیرا این کشور نرخ شیوع کمتری را تجربه کرد و سرعت تزریق واکسن را افزایش داده است.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه