گوچی در ماه نوامبر نمایش کروز خود را در LA برگزار می کند

توسط سعید احمدی
gucci will hold cruise show la november iranmodeling

در رویدادی که به مناسبت صدمین سالگرد تولد خود برگزار می‌کند، گوچی قرار است بعد از شش سال وقفه از آخرین حضورش در ایالات‌متحده، نمایش بعدی باند کروز خود را در نوامبر امسال در لس‌آنجلس به نمایش بگذارد.

مجله خبری مد “WWD” اعلام کرد، مدیر خلاق گوچی الساندرو میشل، که اولین نمایش کروز او برای گوچی در شهر نیویورک و در بنیاد “دیا آرت” در سال 2016 برگزار شد، نمایش امسال را در 3 نوامبر به صحنه می‌برد. ماه گذشته، گوچی صدمین سالگرد تأسیس خود را با راه‌اندازی مجموعه جدیدی به نام “آریا جشن گرفت، که از طریق یک فیلم کوتاه در چندین سیستم‌عامل دیجیتال پخش شد.

gucci la

الساندرو میشل در آن زمان در یک پست اینستاگرامی نوشت: “این بحران نشان‌دهنده یک آزمایش اساسی برای همه ما است.” “بیش از هر چیزی، ما فهمیدیم که بیش‌ازحد پیش رفته‌ایم. اقدامات بی پروایانه ما مکانی را که در آن زندگی می‌کنیم سوزانده است. ما خود را جدا از طبیعت تصور کردیم. ما طبیعت را غصب کردیم، بر آن مسلط شدیم و زخمی کردیم. “

از دیگر برندهای لوکسی که برنامه‌های مشابهی را اعلام کرده‌اند، می‌توان به سنت لوران، رالف لورن و مایکل کورس اشاره کرد. در سه ماهه اول سال مالی 2021، درآمد گوچی با رشد 24.6 درصدی به 2.17 میلیارد یورو رسید.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه