کتاب مد‌ استایل توسط امیر زبده منتشر شد

توسط سعید احمدی
book fashion style published amir zobdeh iranmodeling

در ابتدای این مطلب از مجله ایران مدلینگ قصد داریم شما را با امیر زبده و با سابقه کاری وی آشناسازیم پس با همراه باشید. امیر زبده (amir zobdeh) متولد ۲۵ آبان ۱۳۵۷ با قد ۱۸۴ و وزن ۸۰ کیلوگرم، در حرفه مدلینگ فعالیت می‌کند، که او را باید جز اولین مدل‌های ایرانی محسوب کرد که، در عرصه بازیگری نیز فعالیت دارد.

amir zobdeh iranmodelingmag

امیر زبده که از سال ۱۳۸۰ حرفه مدلینگ را آغاز کرده است، وی سابقه همکاری با برندهایی همچون؛ دش آلمان، سافیلو ایتالیا (SAFILO) و پولو سویس (POLO) را در کارنامه خود دارد. امیر زبده پس از درخشش در فعالیت‌های مختلف حال با انتشار خبری از اولین کتاب خود با نام مد استایل رونمایی کرد. کتاب مد‌ استایل توسط امیر زبده منتشر شد

مد استایل یک کتاب بر اساس الگوهای ایرانی و اسلامی می‌باشد، که آموزش مدلینگ را بر اساس الگوهای ایرانی اسلامی، آموزش می‌دهد. این کتاب اختصاصی مربوط به حوزه مد توسط امیر زبده تألیف شده که توسط انتشارات طوفان واژه‌ها نیز منتشرشده است.

amirzobdeh iranianmodel book fashion

به گزارش مجله ایران مدلینگ این کتاب ۱۵۳ صفحه‌ای و مصور با عناوین سبک زندگی اسلامی و زیباشناسی، تعریف و تاریخچه مادلینگ، آداب مدلینگ و راهنمای عملی مادلینگ منتشرشده است. در هر فصل از این کتاب به موضوعاتی نظیر روانشناسی رنگ‌ها، شناخت آناتومی بدن، طرز ایستادن، نظم و انضباط و شرایط اصلی موفقیت اشاره‌شده است.

این نکته را در مورد کتاب مد استایل نیز باید اضافه کرد که این کتاب، علاوه بر اینکه بر اساس الگوهای ایرانی و اسلامی می‌باشد، دارای دو پیوست با عناوین سبک‌های مد و فشن و تاریخچه برندهای معتبر دنیا است.

book fashion style published amir zobdeh iranmodeling

کتاب مد استایل امیر زبده

مؤلف این کتاب امیر زبده درباره کتاب خود نوشته است: این کتاب اولین اثر مدلینگ در ایران است که توسط این‌جانب جمع‌آوری و تألیف شده است، خواندن این کتاب علاوه بر اینکه ایجاد ذوق و شوق برای عکاسی و یادگیری علم مد و فشن در سنین مختلف ایجاد می‌کند، تأثیرگذاری آن در سبک زندگی و ایجاد ارتباط تازه جهت شروع زندگی جدید و یافتن هدف والا در آن بسیار زیاد است.

حتی خواندن آن به عموم مردم توصیه می‌شود، زیرا در هر جامعه‌ای، فکر مسموم باعث روند منفی و پیشرفت آن جامعه می‌شود و کودک درون ما اگر از همان دوره طفولیت به بهترین صورت شکل گیرد، دیگر کمتر در کشور عزیزمان شاهد اتفاق‌های تلخ و ناگوار خواهیم بود.

چه بسا با خواندن مبحث سبک زندگی در مد، اخلاق در مد و روانشناسی رنگ در مد، راه درست برای افراد هموار شود. یکی از اهداف من در نوشتن این کتاب این بود که نوجوان و جوان بی‌هدف در زندگی با خواندن آن بار دیگر به صحنه زیبای زندگی برگردند و رشد فرهنگی و اقتصادی کشور به بهترین شکل ممکن میسر شود. کتاب مد استایل امیر زبده را می‌توانید از کتاب فروشی‌های دانشگاه تهران تهیه کنید.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه