پاسخ به سؤالات والدین در مورد مدلینگ کودک در ایران

توسط سعید احمدی
پاسخ به سؤالات والدین در مورد مدلینگ کودک در ایران

اگر زیبایی یک مورد مهم برای ورود به حرفه مدلینگ است، پس تمام انسان‌ها زیبا هستند و می‌تواند فعالیت خودشون رو شروع کنند. اما، شما پدر و مادر عزیز به چه میزان در مورد حرفه مدلینگ اطلاعات دارید و آیا مطمئن هستین این حرفه برای فرزند شما مناسب است!؟؟

آیا فرزند من پتانسیل دارد

تبدیل شدن به یک مدل کودک موفق اغلب به چیزی بیش از یک چهره زیبا نیاز دارد. با توجه به شخصیت فرزندتون باید ببینید که میتونه در این صنعت ورود پیدا کنه یا خیر.
به عنوان مثال: کودکانی که به راحتی میتونن با دیگران ارتباط برقرار کنن و از اعتماد بنفس خوبی برخوردار باشن میتونن در این حرفه فعالیت کنند و موفق شوند.

آیا باید از فرزندم عکس بگیرم

در ابتدا راه شما باید یک مجموعه‌ عکس حرفه‌ای (پورتفولیو) برای فرزندتون تهیه کنید که به خوبی بتواند ویژگی های صورت را نشان دهد و حس شخصیت او را به تصویر بکشد. با این حال، به دلیل رشد سریع و تغییراتی که در این گروه سنی وجود داره، سرمایه گذاری بر روی یک نمونه کار حرفه ای برای مدل های نوزاد و کودکان زیر 3 سال را توصیه نمی کنیم.

فرزند من در حرفه مدلینگ چقدر درآمد کسب میکنه

صرف‌نظر از سن، عوامل زیادی وجود دارد که درآمد یک مدل را تعیین می‌کند و در کشور ما نیز این مسئله بسیار پیچیده‌تر می‌شود. بااین‌حال، پول نباید انگیزه اصلی شما باشد. در این سن کم، عاقلانه است که به آن به‌عنوان یک سرگرمی نگاه کنیم تا یک شغل.

فرزند من در حرفه مدلینگ چه کاری انجام میدهد

حرفه مدلینگ کودک در ایران به صورت آماتور انجام می‌شود و بخش‌های متنوعی ندارد. معمولاً مدلینگ کودکان در تصاویر بوتیک خلاصه می‌شود و تا حدودی نیز در تبلیغات تلویزیونی که اونهم بیشتر از آشنایان تهیه‌کننده و کارگردان دعوت میکنند.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه