5 مدل فشن که کوتاهی قد مانع پیشرفتشون نشد

توسط سعید احمدی
5 مدل فشن که کوتاهی قد مانع پیشرفتشون نشد

در این مطلب از مجله ایران مدلینگ با 5 مدل مطرح و مشهور جهان آشنا می‌شوید که کوتاهی قد مانع پیشرفتشان نشد و توانستند از موقعیت‌های به‌دست‌آمده استفاده کنند و بر روی برترین مجلات مد و فشن جهان ظاهر شوند.

کوتاه‌ترین مدلهای زن جهان

حلیمه عدن مدل دو رگه سومالیایی آمریکایی و 25 ساله باقد 166 سانتی متر که به اولین زن با حجاب تبدیل شد که در فشن شوهای بزرگ جهان واک انجام داد. او به دلیل حجابش بسیار مورد توجه قرار گرفت و تصویرش بر روی جلد ووگ عرب و بریتیش گلامور چاپ شد.

حلیمه عدن مدل کوتاه قد جهان

دوون آئوکی بازیگر و مدل موفق 40 ساله آمریکایی با قد 165 سانتی متر که در فشن شو برندهایی همچون: ورساچه، شنل و “اسکار دلا رنتا” حضور پیدا کرد. دوون آئوکی همچنین توانست در فیلم مشهور سریع و خشن 2 نقش آفرینی کند و به همین واسطه بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.

مدل کوتاه قد جهان

“جورجیا می جاگر” یکی از مدلهای موفق انگلیسی با قد 170 سانتی متر که توانسته در فشن شو برندهای بزرگ جهان از جمله: فندی، شنل، تام فورد و … حضور پیدا کند. او در سال 2009 از سوی شورای مد بریتانیا به عنوان مدل سال انتخاب شد که همین جایزه باعث تحول در زندگی او شد و توانست در اختتامیه المپیک 2012 نیز حضور پیدا کند.

مدل کوتاه قد جهان

کیت ماس، تاجر و مدل موفق 170 سانتی متری که سابقه حضور در فشن شو برندهایی مانند : کالوین کلاین، لویی ویتان ورساچه و شنل را به همراه دارد. تصویر او 40 بار روی جلد مجله ووگ بریتانیا چاپ شده است. کیت ماس شاید تنها کسی است که باعث شد تا مدلهای کوتاه قد نیز وارد این صنعت شوند.

مدل کوتاه قد جهان

کارا جوسلین دلوین مدل، بازیگر و خواننده انگلیسی است که پس از ترک تحصیل در سال 2009 با Storm Management قرارداد بست و توانست در سال 2012 و 2014 در جوایز مد بریتانیا، برنده جایزه بهترین مدل سال شود. چیزی که کارا را از سایر مدل ها متمایز می کند، جذابیت، حس شوخ طبعی و توانایی او در سازگاری با صنعت مد است. 

مدل کوتاه قد جهان

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه