دستمزد و حقوق مدلهای فشن در کشورهای آسیایی

توسط سعید احمدی
دستمزد و حقوق مدلهای فشن در کشورهای آسیایی

وب سایت salary در مورد درآمد مدل فشن در کشور ایران 6 میلیون به صورت ماهیانه تعیین کرده است. اما با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط مجله ایران مدلینگ همکاری‌هایی که به صورت روزانه صورت گرفته از 500 هزار تومان تا 3 میلیون تومان است.

به نوعی درآمد ماهیانه یک مدل در ایران که سابقه همکاری‌های مختلفی داشته باشد و بسیار نیز با تجربه باشد 40 میلیون تومان می‌باشد.

دستمزد مدل در کشور ژاپن

دستمزد مدل در کشور ژاپن به صورت ماهیانه از 1703 دلار شروع می‌شود و بعد از به دست آوردن سابقه کاری تا حداکثر 5579 دلار افزایش می‌یابد. در کشور ژاپن دستمزد مدل به شدت بر اساس تجربه، مهارت، جنسیت و موقعیت مکانی تعیین می‌شود.

دستمزد مدل در کشور چین

فردی که به عنوان مدل در کشور چین کار می‌کند معمولاً ماهانه حدود 3811 دلار حقوق دریافت می‌کند. این حقوق از 1832 دلار شروع می‌شود و تا 5995 دلار افزایش پیدا می‌کند. این میانگین حقوق شامل مسکن، حمل و نقل و سایر مزایا است.

دستمزد مدل در کشور امارات

فردی که به عنوان مدل در کشور امارات کار می‌کند معمولاً ماهانه حدود 4810 دلار حقوق دریافت می‌کند. این حقوق از 2457 دلار شروع می‌شود و تا 7420 دلار افزایش پیدا می‌کند.

دستمزد مدل در کشور ترکیه

میانگین حقوق مدل در کشور ترکیه 392 دلار می‌باشد. این میزان حقوق با توجه به تجربه و سوابق کاری ممکن است بین 212 دلار تا 592 دلار متغیر باشد.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه