والنتینو خط تولید لوازم آرایشی خود را راه اندازی می کند

توسط سعید احمدی
valentino launches own cosmetics line iranmodeling

والنتینو سرانجام اولین خط تولید لوازم‌آرایشی خود را به‌زودی راه‌اندازی می‌کند. درحالی‌که بسیاری از رقبای آن مانند: شنل، دیور و جیوانچی در تولید محصولات آرایشی حضورداشته‌اند، والنتینو یکی از آخرین برندهای لوکسی می‌باشد که وارد خط تولید لوازم‌آرایشی می‌شود.

در هفته‌های آینده، برند والنتینو خط تولید لوازم‌آرایشی از جمله رژ لب در رنگ‌های مختلف را راه‌اندازی خواهد کرد. برند والنتینو علاوه بر راه‌اندازی خط تولید لوازم‌آرایشی، تولید کیف کلاچ لوازم‌آرایشی در اندازه مناسب، برای نگه‌داشتن یک رژ لب و پودر صورت را در دستور کار خود قرار داده است. برندهای لوکس مانند گوچی در سال 2019 بالغ‌بر یک میلیون رژ لب را به فروش رساند، که این یک موفقیت درفروش لوازم‌آرایشی محسوب می‌شود. والنتینو اجازه توسعه و تولید محصولات زیبایی خود را به برند مشهور L’Oréal، که یک متخصص زیبایی در این صنعت محسوب می‌شود را داد.

مجموعه محصولات زیبایی “Valentino” دارای چهارده محصول اصلی خواهد بود. فروش محصولات زیبایی والنتینو از تاریخ 31 مه 2021 آغاز خواهد شد و همچنین برای خرید این محصولات به‌صورت پیش‌فروش، می‌توانید به وب‌سایت والنتینو مراجعه کنید.

valentino launches own cosmetics line 2

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه