پخش مستند زندگی بیلی آیلیش، یک خبر جذاب برای هواداران او

توسط سعید احمدی
پخش مستند زندگی بیلی آیلیش، یک خبر جذاب برای هواداران او
تیزر مستند زندگی بیلی آیلیش

بیلی آیلیش فقط یک خواننده نیست. او علاوه بر داشتن شهرت به‌واسطه فعالیت در موزیک، یک شخصیت منحصربه‌فرد برای نسل خود محسوب می‌شود.بیلی آیلیش، به دلیل حساسیت‌های زیادی که نسبت به مسائل اجتماعی نشان می‌دهد، و به دلیل استعداد بی‌نظیرش در حوزه موسیقی بدون شک یکی از مهم‌ترین چهره‌های قرن ۲۱ محسوب می‌شود.

بیلی الیش Billie Eilishاولین آلبوم Billie Eilish، با نام وقتی همه خوابیم، کجا می‌رویم؟ رکوردهای زیادی را شکسته است، و به‌واسطه همین آلبوم بیلی ایلیش قصد دارد مستند خود را بانام “Billie Eilish: The World’s A Little Blurry” با هوادارانش به اشتراک بگذارد.

تریلر کوتاهی از این مستند در ماه سپتامبر منتشر شد، اما این بار تریلر طولانی‌تری از آن در شبکه های مجازی دیده شد، که حاوی اطلاعات بیشتری از این مستند بود. این مستند که به کارگردانی آر جی کاتلر تهیه‌شده است، سعی بر این دارد تا، شهرت در جوانی، ارتباطات و همچنین شخصیت بیلی آیلیش را به تصویر بکشد.

علاوه بر این موارد، فیلم‌های آرشیوشده و همچنین کنسرت‌های وی را می‌توان در این مستند مشاهده کرد. این مستند با مهمانانی همچون: فیناس اوکانل، مگی بیرد و پاتریک اوکانل، در تاریخ ۲۶ فوریه در تلویزیون اپل پخش خواهد شد.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه