دختران پارسی برای اولین بار در رقابت دختر شایسته جهان می‌درخشند

توسط سعید احمدی
دختران پارسی برای اولین بار در رقابت دختر شایسته جهان می‌درخشند

منتخب نهایی Miss Persia معرفی شد

مسابقه “دختر شایسته تمدن پارسی” (Miss Persia) که در تاریخ 17 ژوئن برگزار خواهد شد، نامزدهای نهایی خود را معرفی کرد. برنده این رقابت، به عنوان نماینده دختران پارسی‌زبان در مسابقه Miss Universe که در ماه نوامبر در مکزیک برگزار می‌شود، حضور خواهد یافت.

این اولین بار است که دختران فارسی‌زبان در این رقابت جهانی شرکت می‌کنند و برگزارکنندگان امیدوارند که شاهد تاجگذاری یک دختر پارسی بر سر Miss Universe باشند.

گلشن بختیاری در مورد دختر شایسته پارسی میگوید

گلشن بختیاری، رئیس و مالک Miss Persia، در گفتگویی اختصاصی با یکی از خبرگذاری‌ها گفت، از مسیر پرچالش خود برای دریافت مجوز برگزاری این رقابت‌ها و حضور دختران پارسی در Miss Universe سخن گفت. او بیان کرد که شرکت در Miss Universe آرزوی دیرینه او بوده است.

بختیاری در ادامه افزود که به دنبال این رویا از ایران مهاجرت کرده و با وجود موفقیت در مسابقات Miss Italia، همیشه آرزوی حضور در Miss Universe به عنوان نماینده کشورش را در دل داشته است.

او انگیزه خود از برگزاری Miss Persia را اینگونه بیان کرد: “تمام آنچه در دنیای Miss Italia به دست آوردم، آن چیزی نبود که من به دنبالش بودم. من، پرشیا و هویت خودم را می‌خواهم.”

دختران پارسی از سراسر جهان

از آنجایی که ایران در Miss Universe شرکت نمی‌کند، نام Miss Persia برای این رقابت انتخاب شده است تا دختران پارسی‌زبان از سراسر جهان بتوانند در این رویداد شرکت کنند.

مسابقه Miss Persia فرصتی برای دختران پارسی است تا در سطح جهانی بدرخشند و زیبایی، فرهنگ و هویت خود را به نمایش بگذارند. این رقابت همچنین می‌تواند به عنوان پلی برای ارتباط و همبستگی دختران پارسی در سراسر جهان عمل کند.

انتظار می‌رود که رقابت Miss Persia با شور و اشتیاق فراوان دنبال شود و شاهد لحظات درخشانی از دختران پارسی در این رویداد جهانی باشیم.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه