تصاویری جدید از نقش آفرینی لیدی گاگا در فیلم خانه گوچی

توسط سعید احمدی
تصاویری جدید از نقش آفرینی لیدی گاگا در فیلم خانه گوچی

لیدی گاگا، همچنان علاوه بر درخشش به‌عنوان یک خواننده، در حرفه بازیگری نیز در حال پیشرفت است و هرروز بازی‌های او چشمگیرتر می‌شود. لیدی گاگا بعد از بازی در سریال ترسناک “American Horror Story: Hotel” و بازی در فصل 6 سریال “Roanoke” به دنیای بازیگری معرفی شد.

وی به‌واسطه بازی در فیلم َ”تولد یک ستاره” در کنار بردلی کوپر، توانست جوایز متعددی را دریافت کند و پس از آن شاهد نقش آفرینی‌های مختلف او در شخصیت‌های متنوع و گوناگون بودیم، که همین امر باعث می‌شود تا او یک بازیگر خاص به نظر برسد. جدیدترین فیلم لیدی گاگا با نام “خانه گوچی” در ایتالیا در حال فیلم‌برداری است و کارگردانی این فیلم را ریدلی اسکات بر عهده دارد.

در این فیلم لیدی گاگا در نقش “پاتریزیا رگیانو”، ملقب به “بیوه سیاه” ظاهر می‌شود، که این نیز یکی دیگر از نقش‌های متفاوت او تلقی می‌شود. لیدی گاگا پس از انتشار اولین تصویر این فیلم در صفحه اینستاگرام خود، از آغاز فیلم‌برداری آن خبر داد و پس از مدت کوتاهی پست او بیش از 4 میلیون لایک دریافت کرد، که در نوع خود بسیار جالب بود.

در این مطلب ما بهترین تصاویر از فیلم “خانه گوچی” با بازی لیدی گاگا را برای شما گرد هم آوردیم، تا حس کنجکاوی شما را نسبت به این فیلم افزایش دهیم، پس با ما همراه باشید.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه