خانه » اخبار » مزون تهرانی با چشم اندازی جذاب فعالیت خود را آغاز کرد

مزون تهرانی با چشم اندازی جذاب فعالیت خود را آغاز کرد

توسط سعید احمدی
مزون تهرانی با چشم اندازی جذاب فعالیت خود را آغاز کرد

پرهام تهرانی مؤسس مزون تهرانی، کارشناس ارشد معماری از لندن، عضو اتاق بازرگانی ایران و امارات و مدیر و مؤسس کمپانی و هولدینگ بازرگانی تهرانی و آنجلو پرزیسو “Angelo prezioso” است و به همراه همسرش “ثمین تهرانی” معمار و طراح لباس، این مزون را اداره می‌کنند.

هدف و رویکرد مزون تهرانی، واردکردن سبک‌های تلفیقی از معماری در حوزه مد و فشن است و سعی دارد تا مد و فشن ایران را جلوه‌ی تازه‌ای ببخشد و سبک‌های قدیمی‌تر که در سال‌های ۱۹۳۶ تا ۱۹۷۵ رواج داشتند، که به آرت دکو نیز معروف هستند را، به بازار معرفی کنند.

تلاش این مزون برای تغییر تفکر مردم در مورد پوشش می‌باشد تا بتوانند بدون نگرانی نسبت به قضاوت شدن، استایل و پوشش خود را انتخاب کنند. یکی دیگر از تفکراتی که همراه مزون تهرانی است، تاکید بر تجمل و اشرافی گری می‌باشد و قصد دارند این تفکر را جامع عمل بپوشانند.

مزون تهرانی با چشم اندازی جذاب فعالیت خود را آغاز کرد

چشم انداز و آینده مزون تهرانی از نگاه پرهام تهرانی

چشم‌انداز مزون تهرانی، توسعه خط تولید آن می‌باشد که قصد دارند در آینده: اکسسوری، طراحی جواهرات، ادکلن، کفش و…. را نیز به طراحی و تولیدات خود اضافه کنند.

جناب تهرانی در مورد مزون خود می‌گوید: تمامی البسه و محصولات ما به‌صورت سفارشی و دست‌دوز است و امیدوارم در طی این مسیر که تولید لباس‌های بلوچی دوزی، گلابتون دوزی، طراحی و تولید اکسسوری و جواهرات است، علاقه‌مندان ما را همراهی کنند.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه