مزون تهرانی با چشم اندازی جذاب فعالیت خود را آغاز کرد

توسط سعید احمدی
مزون تهرانی با چشم اندازی جذاب فعالیت خود را آغاز کرد

پرهام تهرانی مؤسس مزون تهرانی، کارشناس ارشد معماری از لندن، عضو اتاق بازرگانی ایران و امارات و مدیر و مؤسس کمپانی و هولدینگ بازرگانی تهرانی و آنجلو پرزیسو “Angelo prezioso” است و به همراه همسرش “ثمین تهرانی” معمار و طراح لباس، این مزون را اداره می‌کنند.

هدف و رویکرد مزون تهرانی، واردکردن سبک‌های تلفیقی از معماری در حوزه مد و فشن است و سعی دارد تا مد و فشن ایران را جلوه‌ی تازه‌ای ببخشد و سبک‌های قدیمی‌تر که در سال‌های ۱۹۳۶ تا ۱۹۷۵ رواج داشتند، که به آرت دکو نیز معروف هستند را، به بازار معرفی کنند.

تلاش این مزون برای تغییر تفکر مردم در مورد پوشش می‌باشد تا بتوانند بدون نگرانی نسبت به قضاوت شدن، استایل و پوشش خود را انتخاب کنند. یکی دیگر از تفکراتی که همراه مزون تهرانی است، تاکید بر تجمل و اشرافی گری می‌باشد و قصد دارند این تفکر را جامع عمل بپوشانند.

مزون تهرانی با چشم اندازی جذاب فعالیت خود را آغاز کرد

چشم انداز و آینده مزون تهرانی از نگاه پرهام تهرانی

چشم‌انداز مزون تهرانی، توسعه خط تولید آن می‌باشد که قصد دارند در آینده: اکسسوری، طراحی جواهرات، ادکلن، کفش و…. را نیز به طراحی و تولیدات خود اضافه کنند.

جناب تهرانی در مورد مزون خود می‌گوید: تمامی البسه و محصولات ما به‌صورت سفارشی و دست‌دوز است و امیدوارم در طی این مسیر که تولید لباس‌های بلوچی دوزی، گلابتون دوزی، طراحی و تولید اکسسوری و جواهرات است، علاقه‌مندان ما را همراهی کنند.

مطالب دیگر را ببینید

2 دیدگاه

شیوا 30 خرداد ,1401 - 10:34 ب.ظ

بسیار عالی، من عاشق طرح های این برند هستم، بنظر من به جز اینکه طرح ها بی نظیر است، تنوع انتخابی که در پارچه برای مشتریان فراهم شده است، امکان این را می دهد که با هر بودجه ای لباس دلخواه و شکیلی را انتخاب کرد و درآخر در دسته بندی شیک و جذابی که تا بحال در برندهای داخلی ندیدم، تحویل مشتری می نمایند. از آقا و خانم تهرانی بابت مشاوره و طراحی و دوخت لباس بی نظیرم سپاسگزارم.

پاسخ
سعید احمدی 31 خرداد ,1401 - 3:29 ب.ظ

تشکر برای به اشتراک گذاری تجربتون در مورد مزون تهرانی

پاسخ

ارسال دیدگاه