استایل سلبریتی ها را، در این هفته مرور کنیم

توسط سعید احمدی
lets review style celebrities week iranmodeling

دنیای مد هیچ‌وقت ثبات ندارد و برندهای مختلف جهان، با ایجاد تغییر در سبک و طراحی خود روزانه تولیدات را دستخوش تغییرات بسیاری می‌کنند. افراد مشهور نیز با توجه به سبک زندگی خود همیشه بروزترین و جدیدترین استایل ها را انتخاب می‌کنند، تا بتوانند از طریق پوشش خود سبک جدیدی را ارائه بدهند و به‌نوعی استایل شخصی خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. سلبریتی ها با حضور در مراسم‌ها، تبلیغات و مهمانی‌های مختلف، سعی دارند بیشتر در معرض عموم قرار بگیرند و به‌نوعی از این طریق نیز درآمدزایی کنند.

رزی هانتینگتون وایتلی یکی از مدل‌های معروف انگلیسی می‌باشد، که با لباس‌های برند “Bottega Veneta” در این هفته در خیابان‌های لس‌آنجلس قدم برداشت. لباس‌های انتخابی او از مجموعه بهار و تابستان 2021 برند “Bottega Veneta” بود که با انتخاب کفشی از مجموعه “Gia / RHW” استایل خود را تکمیل کرد.

style celebrities week 1

ارتباط بسیار خوب کندال جنر و برند “The Row” در این تصویر نیز کاملاً قابل‌مشاهده است، زیرا کندال جنر یکی از طرفداران پروپاقرص این برند می‌باشد و معمولاً پوشش خود را از این برند خریداری می‌کند. یک استایل کلاسیک که بسیار جذاب و شیک به نظر می‌رسد.

style celebrities week 7

شارلوت گینزبورگ نیز با انتخاب یک شلوار جین و ژاکت توئد “ایو سن لوران” استایل این هفته خود را به اشتراک گذاشت. همه جزییات استایل او از کفش‌های نوک طلایی تا کمربند گل مرواریدش، بدون شک جلوه‌ای بسیار مجلل و باشکوه را انتقال می‌دهد.

style celebrities week 9

دیگر سلبریتی ها در این هفته

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه