با خانه مد راد بیشتر آشنا شوید

توسط سعید احمدی
learn more about raad fashion house iranmodeling

خانه مد راد را می‌توان یکی از بهترین و مشهورترین تولیدکنندگان و طراحان در حوزه مد دانست، که بیشترین فعالیت خود را درزمینه کت‌وشلوار مردانه و اکسسوری انجام می‌دهد.

استفاده از پارچه‌های با کیفیت و همچنین تلفیق طراحی‌های مدرن و کلاسیک، شاید بهترین ویژگی خانه مد راد باشد که این خانه مد را نسبت به دیگر رقبا متمایز کرده است. خانه مد راد جز برندهای نوپا در زمینه طراحی و تولید پوشاک می‌باشد که با به‌کارگیری متریال با کیفیت و طراحی‌های جالب، توانسته جایگاه خوبی را در بین تولیدکنندگان پوشاک لوکس مردانه کسب کند.

learn more about raad fashion house

امیر راد مؤسس “خانه مد راد”، عموماً طرح‌های خود را از دهه 90 میلادی الهام می گیرد و با تلفیق آن با سبک‌های سنتی ایران و برش‌های مدرن، توانسته سبک خاصی برای خود ایجاد کند. سبک کاری امیر راد به‌گونه‌ای است که توجه افراد مشهور و سلبریتی های ایرانی را به خود جلب کرده است و از همکاری‌های او می‌توان به همکاری با محمدرضا گلزار، مهدی پاکدل، امیر آقایی و… اشاره کرد.

خانه مد راد با بهره‌گیری از خلاقیت و تلفیق، تولیدات خود را به‌صورت یک کالای لوکس ارائه می‌دهد که در نهایت رضایت و اعتماد مشتری را به همراه دارد. در ادامه شما می‌توانید بهترین مجموعه‌های “خانه مد راد” را مشاهده کنید و با سبک‌کاری این برند لوکس ایرانی بیشتر آشنا شوید.

همکاری خانه مد راد با باشگاه استقلال

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه