هانده ارچل در جشنواره کن 2024 رو ببینید

توسط سعید احمدی
هانده ارچل در جشنواره کن 2024 رو ببینید

هانده ارچل بازیگر و مدل 30 ساله اهل ترکیه است که بیشتر به دلیل بازی در مجموعه تلویزیونی عشق حرف حالیش نمیشه و تو در خانه‌ام را بزن شناخته شد در جشنواره فیلم کن 2024 شرکت کرد.

هانده ارچل در سال ۲۰۱۵ با بازی در مجموعهٔ تلویزیونی دختران آفتاب به شهرت رسید. از نقش‌های مهم او می‌توان به بازی در نقش سلین در مجموعهٔ تلویزیونی دختران آفتاب در مقابل تولگا ساریتاش، نقش حیات در مجموعهٔ تلویزیونی عشق حرف حالیش نمیشه در مقابل بوراک دنیز، نقش هازال در مجموعهٔ تلویزیونی مروارید سیاه در مقابل تولگاهان ساییشمان، نقش مژده در مجموعهٔ تلویزیونی حلقه در مقابل سرکان چای‌اوغلو، نقش عزیزه در مجموعهٔ تلویزیونی عزیزه در مقابل بورا گولسوی و نقش ادا در مجموعهٔ تلویزیونی تو در خانه‌ام را بزن در مقابل کرم بورسین نام برد.

هانده ارچل در کن 2024

هانده ارچل ساعاتی پیش در جشنواره فیلم کن 2024 که در فرانسه برگزار شد شرکت کرد. هانده ارچل هنرپیشه ۳۰ ساله ترک که قرار بود برای اکران فیلم مست عشق به ایران بیاد، چند دقیقه پیش در جشنواره فیلم کن۲۰۲۴ شرکت کرد و جلوی دوربین‌های این مراسم حاضر شد. هانده برای حضورش در جشنواره فیلم کن ۲۰۲۴ لباسی از برند فرانسوی بالما انتخاب کرده.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه