حمید فدایی

توسط سعید احمدی
حمید فدایی

حمید فدایی مدل مطرح ایرانی، ساکن دبی، متولد ۳ تیر سال ۱۳۶۷ با قد 185 سانتی متر است، که تحصیلات خود را با دریافت کارشناسی مهندسی عمران به پایان رسانده است.

حمید فدایی را به علت همکاری با برندهای معروفی همچون؛ تام فورد و دولچه گابانا باید یکی از موفق‌ترین مدل‌های حال حاضر ایران دانست که بسیار نیز پرطرفدار است و این مورد را می‌توان از اینستاگرام نیم میلیونی او متوجه شد.

حمید فدایی علاوه بر حرفه مدلینگ در رشته عکاسی نیز فعالیت دارد و این روزها مشغول عکاسی از همسرش الناز گلرخ است. حمید فدایی حرفه مدلینگ را از سال 1387 آغاز کرد و بسیار علاقه مند است تا با برند شنل و هم چنین تام فورد و d&g همکاری کند.

حمید فدایی از نحوه ورودش به دنیای مدلینگ می‌گوید

من و برادرم از سن 15 سالگی کار پوشاک رو شروع کردیم و همزمان نیز شبکه‌های مد و فشن رو نگاه می‌کردیم. من از همون ابتدا به لباس پوشیدن و استایل داشتن علاقه داشتم و همیشه با دقت به این نوع فشن شوها نگاه می‌کردم.

همین توجه من باعث شد تا برادرم به هم پیشنهاد فعالیت بده و منم منتظر یک جرقه بودم. به یکی از موسسه‌های مدلینگ در ایران مراجعه کردم اما اصلاً کارشون خوب نبود.

اما فرداش با من تماس گرفتن و گفتن باید برای عکاسی بیای و منم رفتم. همین عکاسی‌ها باعث شد که دیده به شم و کم‌کم شروع کردم به همکاری با برندهای مختلف در ایران تا به اینجا رسیدم. در ادامه این مطلب بهترین و جدیدترین تصاویر حمید فدایی مدل مطرح ایران را مشاهده کنید.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه