چرا خانواده گوچی از فیلم خانه گوچی راضی نیستند

توسط سعید احمدی
gucci family satisfied gucci house movie iranmodeling

“خانه گوچی” درباره قتل مائوریتزیو گوچی، رئیس سابق خانه مد گوچی می‌باشد، که در سال 1995 در میلان توسط مردی مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد. این فیلم با حضور لیدی گاگا آدام درایور و آل پاچینو علاقه‌مندان به صنعت سینما و مد را به وجد می‌آورد، اما یکی از نکاتی که هنگام ساخت این فیلم موردتوجه قرارگرفته است، اعتراض شدید اعضای خانواده گوچی نسبت به این فیلم می‌باشد.

پاتریزیا گوچی، نوه گوچیو گوچی، به نمایندگی از خانواده گوچی، بیانیه‌ای در مورد فیلم ریدلی اسکات، به “آسوشیتد پرس” داد و آن را به‌شدت موردانتقاد قرارداد. پاتریزیا گوچی گفت: “آنها برای به‌دست آوردن سود و افزایش درآمد سینمای هالیوود، هویت یک خانواده را می‌دزدند، خانواده ما دارای هویت و حریم خصوصی است. پاتریزیا گوچی همچنین اظهار داشت، که با همسر این کارگردان (ریدلی اسکات)، جیانینا فاسیو، تماس گرفته است تا درباره این فیلم بحث کند، اما وی جوابگوی تماس من نبود.

انتقادات پاتریزیا گوچی به همین موارد محدود نمی‌شود، او همچنین با بیان اظهاراتی در مورد بازیگران نگرانی‌های خود را اعلام کرد. او می‌گوید: پدربزرگ من، مانند همه‌ی گوچی‌ها، مردی بسیار زیبا بود. او بسیار قدبلند و چشمان آبی و بسیار زیبایی داشت. شخصیت پدربزرگ او توسط آل پاچینو به تصویر کشیده شده است، که به‌هرحال خیلی قدبلند نیست و این تصویر از او باعث می‌شود، که وی فردی چاق، کوتاه‌قد و واقعاً زشت به نظر برسد.

فیلم “House of Gucci” از سال 1993 به بعد با همکاری خانه مد گوچی، فیلم‌برداری می‌شود. خانه مد گوچی، به ریدلی اسکات اجازه دسترسی به آرشیو لباس‌های گوچی را، برای فیلم‌برداری صادر کرده است.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه