جی جی حدید از شرایط و مکان تولد فرزندش می‌گوید

توسط سعید احمدی
جی جی حدید از شرایط و مکان تولد فرزندش می‌گوید

جی جی حدید “gigi hadid” همیشه قصد داشت در مورد تولد فرزندش با دیگران صحبت کند، و از حس و حالش در آن لحظه بگوید. او در این مصاحبه از تولد اولین فرزندش در خانه می‌گوید، پس پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. جی جی حدید می‌گوید: فرزند من با یک هفته تأخیر به دنیا آمد و من به خاطر این پیشامد بسیار نگران شده بودم، اما با کمک دکتر خانواده و اطرافیان با این موضوع کنار آمدم و سرانجام دختر من متولد شد.

جیجی حدید در مورد تولد در خانه اش صحبت می کند

به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا مراحل به دنیا آمدن فرزند جی جی حدید در خانه انجام شد، که در تمامی شرایط مادر وی یولاندا حدید، خواهرش بلا حدید و همسرش زین مالک همراه او بودند. تمامی مراحل زایمان جی جی حدید در اتاق‌خواب آنها انجام شد که یک ماما و یک دستیار در کنار او بودند.

در کنار افراد متخصص نیز، زین مالک مانند تمامی پدران دیگر در لحظه زایمان در کنار همسرش بود و پس از متولد شدن دخترش او اولین کسی بود که وی را در آغوش گرفت. جی جی حدید در مورد این لحظه می‌گوید: من بسیار خسته و ضعیف بودم، اما زمانی که زین و دخترم را با همدیگر دیدم تمام این شرایط خودم را فراموش کردم. “برای من لحظه بسیار زیبایی بود و نمی‌توانم هیچ‌وقت فراموشش کنم”.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه