شرکت گپ 6 میلیون قطعه لباس به پناهندگان اهدا می کند

توسط سعید احمدی
شرکت گپ 6 میلیون قطعه لباس به پناهندگان اهدا می کند

برند و شرکت گپ “GAP” در بیانیه‌ای جدید اعلام کرد که قصد دارد 6 میلیون قطعه پوشاک به آوارگان سراسر جهان اهدا کند. طبق “UNHCR”، آژانس پناهندگان سازمان ملل متحد، این کمک مالی مهم‌ترین کمک مالی اخیر می‌باشد و می‌تواند یک‌سوم تقاضای لباس جهانی از طرف پناهندگان را پوشش بدهد.

آن ماری گری، مدیر اجرایی “UNHCR”، اظهار داشت: “به لطف سخاوت و حمایت “Gap Inc”، ما می‌توانیم به میلیون‌ها نفر از افرادی که به دلیل خشونت و آزار و اذیت مجبور به ترک خانه و خانواده خود شده‌اند، کمک کنیم.” در سال 2021، سازمان ملل متحد اعلام کرد که پیش‌بینی ما این است که پناهندگان و آوارگان در سراسر جهان حداقل به حدود 15 میلیون قطعه لباس نیاز داشته باشند.

شرکت گپ 6 میلیون قطعه لباس به پناهندگان اهدا می کند

برند گپ نیز به حمایت از پناهندگان بیانه‌ای صادر کرد و اعلام کرد که: ما با حمایت از افراد، خانواده‌ها و جوامع به دنبال جبران خلأهای موجود در جهان هستیم. ما اعتقادداریم لباس‌هایی که مردم می‌پوشند، می‌تواند زندگی آنها را تحت تأثیر قرار دهد. ما افتخار می‌کنیم که برای رفع نیازهای پناهندگان در سراسر جهان با “UNHCR” همکاری می‌کنیم. “

در ادامه گپ اظهار داشت که: 4 میلیون قطعه لباس را به بورکینا فاسو، یک کشور در منطقه ساحل آفریقا ارسال می‌شود. علاوه بر این، 100,000 ژاکت زمستانی به لبنان و 56،000 ژاکت زمستانی به ارمنستان نیز ارسال می‌شود. درنهایت 1.8 میلیون باقی‌مانده را به پناهندگان و سایر جمعیت‌های آسیب‌پذیر ساکن در مناطق مختلف جهان ارسال می‌کنیم.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه