تصاویری کامل از استایل سلبریتی های حاضر در جوایز اسکار 2021

توسط سعید احمدی
full pictures style celebrities present 2021 oscars iranmodeling

امروز، مراسم جوایز اسکار 2021 که نود و سومین سال حضور خود را جشن می‌گیرد، رسماً به‌پایان خواهد رسید. این مراسم به مانند سال‌های گذشته و حفظ سنت‌های خود امسال نیز در تئاتر دالبی در لس آنجلس، واقع در کالیفرنیا برگزار شد.

از مجریان بسیار مشهور حاضر در این مراسم می‌توان به: Andra Day، Vanessa Kirby، Carey Mulligan، Viola Davis و Frances McDormand اشاره کرد، که این مراسم را بسیار جذاب و هوشمندانه مدیریت کردند، که در نوع خود بسیار شگفت‌انگیز بود.

بدون شک باوجود همه‌گیری و شیوع ویروس کرونا نیز، این مراسم به‌مانند گلدن گلوب و دیگر مراسمات، برای علاقه‌مندان به صنعت سینما و موزیک و به‌خصوص علاقه‌مندان به مد، بسیار جذاب خواهد بود. همیشه این نوع مراسمات و جوایز، شگفتی‌های زیادی را با خود به همراه دارند که علاوه بر اعلام منتخبین در بخش‌های مختلف سینمایی، لباس و پوشش سلبریتی ها و افراد مشهور بسیار جذاب می‌باشد.

به‌هرحال، جوایز اسکار سابقه تولید برخی از به یادماندنی‌ترین لباس‌های تاریخ هالیوود را دارد: کافی است لباس شیک، کریستین سیریانو را در سال 2019، یا لباس برند دیور کوتور جنیفر لارنس را در سال 2013، در هنگام دریافت جوایز خود، را مشاهده کنید. در ادامه این مطلب می‌توانید، بهترین لباس‌ها و استایل های مراسم جوایز اسکار 2021 را مشاهده کنید.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه