از مدلینگ تا تأسیس برند ZibbMan

توسط سعید احمدی
modeling founding zibbman brand iranmodeling

راه‌اندازی یک برند شخصی و فعالیت مستمر برای به ثمر رساندن آن، امری بسیار دشوار و وقت‌گیر است. اما شخصی که امروز به شما معرفی می‌کنیم بدون شک با صبر و سخت‌کوشی این موانع را پشت سر گذاشته است و اکنون برند لوکس خود را با نام “ZibbMan” راه‌اندازی کرده است.

بابک رحیمی یکی از مدل‌های مشهور و برتر ایرانی است که بیش از یک دهه در حرفه مدلینگ فعالیت دارد و همیشه جز برترین‌های این حوزه به شمار می‌رود. بابک رحیمی اولین کار خود را با برند “Gianfranco Ferré” آغاز کرد و پس از آن با برند کت‌وشلوار هاکوپیان اولین فعالیت خود را در ایران آغاز و وارد حرفه مدلینگ شد.

zibbman babak rahimi

شاید همین فعالیت باعث شد تا بابک رحیمی به فکر تأسیس یک برند و یا خانه مد باشد تا طراحی‌ها و الگوهای خود را بر روی پارچه ببرد و در نهایت پوشاک لوکس تولید کند. برند “ZibbMan” یک برند تازه تأسیس و نوپا به شمار می‌رود، اما بدون شک این برند آینده‌ای روشن را پیش رو دارد و با تولید پوشاک با کیفیت و لوکس جایگاه خود را در بین رقبا ارتقا خواهد داد.

zibbman brand iran 1

برند “زیب من” فعالیت خود را در لاین سفارشی دوزی و با ارائه بهترین دوخت و استفاده از پارچه‌های اصل انگلیسی و ترک، انجام می‌دهد. همچنین از دیگر پوشاک تولیدی این برند می‌توان به کالکشن چرم آن اشاره کرد که از متریال های ایتالیایی برای تولید محصولاتی مانند: کاپشن و کفش چرم استفاده می‌شود.مجله ایران مدلینگ قصد دارد تمامی اخبار برند “زیب من” را پوشش بدهد و از این به بعد می توانید فعالیت ها و تولیدات این برند را در مجله ایران مدلینگ دنبال کنید.

مطالب دیگر را ببینید

4 دیدگاه

Jason 26 اردیبهشت ,1400 - 9:40 ب.ظ

The first ?

پاسخ
مهسا 26 اردیبهشت ,1400 - 9:44 ب.ظ

جناب رحیمی یکی از بهترین مدلهای ایران بدون شک. ممنون بخاطر این مطلب جالب

پاسخ
وهاب 29 فروردین ,1401 - 3:36 ق.ظ

بدون شک همینطوره و جناب بابک رحیمی بهترینه

پاسخ
Hooshang 26 اردیبهشت ,1400 - 9:51 ب.ظ

تشکر از زحماتتون مطالبتون خیلی مفید هستش

پاسخ

ارسال دیدگاه