بازخورد مجموعه های لباس از برند های مطرح جهان در شبکه های اجتماعی

توسط سعید احمدی
بازخورد مجموعه های لباس از برند های مطرح جهان در شبکه های اجتماعی

در اواخر ژانویه بزرگ‌ترین برندهای لوکس مد، به دلیل شیوع ویروس کرونا، به‌صورت دیجیتالی گرد هم آمدند و مجموعه‌های خود را ارائه دادند. حدود 28 مارک تجاری، ازجمله: Chanel، Fendi، Giorgio Armani، Dior و Valentino، آخرین مجموعه‌های خود را از طریق وب‌سایت‌ها و سیستم عامل‌های، رسانه‌های اجتماعی به نمایش گذاشتند. حال به این مطلب می‌پردازیم که میزان بازخورد این مجموعه‌ها به چه صورت است. شرکت نرم‌افزار بازاریابی جهانی “Dash Hudson” به بررسی نحوه عملکرد هفته مد، برای بزرگترین نام‌های مد در اینستاگرام پرداخته و نتایج این بررسی بسیار جالب است که می‌توانید در ادامه مطلب آن را مشاهده کنید.

دیور

هفته Haute Couture: طنین انداز شدن برچسب های لوکس در شبکه های اجتماعی

محتوای “Haute Couture Dior” شامل جلوه‌هایی از یک کارت تاروت تزئین شده است، که از آثار هنرمند ایتالیایی “Bonifacio Bembo” الهام گرفته‌شده است. این مجموعه در شبکه‌های مجازی 289 میلیون بار لایک و 11658 نظر برای آن ثبت‌شده است، که بیشتر از هر برند دیگری بازخورد داشته است.

جورجیو آرمانی

مجموعه Haute Couture جورجیو آرمانی، که شامل لباس‌های گلدوزی شده است، بیشترین میزان جذابیت در اینستاگرام را با نرخ 0.81 درصد کسب کرد. این مجموعه از جورجیو آرمانی 319،091 لایک و 2،763 را دریافت کرده است.

شنل

بازخورد مجموعه های لباس از برند های مطرح جهان در شبکه های اجتماعی

“Haute Couture Chanel” با الهام از مهمانی‌های عروسی و تعادل بین زنان و مردان و با ترکیبی از گل‌های روشن طراحی‌شده است. این مجموعه از شنل را 296 میلیون کاربر مشاهده کردند و 2 میلیون لایک را دریافت کرده است. در مجموعه منتشرشده شنل در فضای مجازی می‌توان 9488 نظر را مشاهده کرد که دارای نرخ تعامل 0.21 درصد می‌باشد.

والنتینو

نمایش “Haute Couture Valentino” که می‌توانید رنگ‌های روشن، شگفتی‌های براق و پاشنه‌های اغراق‌آمیز بود را به‌وضوح ببینید، با 213،374 لایک و 1،703 نظر درمجموع به 43 میلیون نفر رسید.

فندی

بازخورد مجموعه های لباس از برند های مطرح جهان در شبکه های اجتماعی

نمایش فندی، که کیم جونز برای اولین بار در طراحی لباس زنانه آن نقش داشت، با 762،869 لایک و 3،269 نظر درمجموع به 153 میلیون نفر رسید.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه