فرید صعودی

توسط سعید احمدی
فرید صعودی

میر فرید صعودی یا فرید صعودی متولد 21 اردیبهشت 1362 در تهران می‌باشد که تحصیلات خود را در رشته تربیت‌بدنی به‌پایان رسانده است. فرید صعودی به‌واسطه حضور در کلیپ یکی از خواننده‌های مشهور ایرانی بسیار دیده شد اما به دلیل حضور در این کلیپ از سمت وزارت ارشاد اسلامی ایران ممنوع الکار شد. او فعالیت مدلینگ یا مادلینگ خود را با برند ایکات و زانتوس آغاز کرد.

فرید صعودی می‌گوید در دوران دبیرستان تصاویر رضا گلزار که بر روی بیلبوردهای شهر بود باعث شد تا من به حرفه مدلینگ علاقه‌مند به شم و در نهایت در سن 18 سالگی و با حضور در عکاسی ژورنال برند فرس فعالیت خود را آغاز کرد. فرید صعودی از سال 1385 فعالیت و همکاری خود را با برند و کمپانی مشهوری ایرانی یعنی نوین چرم آغاز کرد و به مدت 6 سال همکاری خود را ادامه داد.

میر فرید صعودی در سال 1388 و در فیلم بی‌پولی به کارگردانی حمید نعمت‌الله در کنار لیلا حاتمی و رضا رشید پور بازیگری را به‌صورت بسیار کوتاه تجربه کرد. اما در مورد زندگی شخصی فرید صعودی باید گفت که وی متأهل است و اسم فرزند او سامر است که در سال 1397 متولدشده است.

فرید صعودی دارای یک مدرک آموزشی چندساعته در کلاس‌های مدلینگ میلان ایتالیا می‌باشد و تجربه کار با برند ورساچه و کاوالی را می‌توان در کارنامه حرفه‌ای او مشاهده کرد.

مطالب دیگر را ببینید

1 دیدگاه

مهدی 26 آبان ,1400 - 7:16 ق.ظ

خب که چی

پاسخ

ارسال دیدگاه