سود عجیب برند فشن هرمس در سال 2023 اعلام شد

توسط سعید احمدی
سود عجیب برند فشن هرمس در سال 2023

مطابق هر سال برند فشنو مشهور فرانسوی هرمس سود سالانه خودش رو اعلام کرد. سود شگفت انگیز برند فرانسوی هرمس در سال 2023 با رشد 26 درصدی نسبت به سال 2022 حدود 13.4 میلیارد یورو اعلام شد.

این برند اعلام کرده تنها در 3 ماهه منتهی به سال 2024 حدود 4 میلیارد یورو سودآوری داشته. این رقم به تومان میشود 240000000000000 تنها در 3 ماه و این قدرت صنعت فشن در دنیاست.

برند هرمس یکی از مشهورترین تولیدکنندگان اکسسوری‌ها و کالاهای لوکس فرانسوی است. این برند، با تلفیقی از میراث و تاریخ غنی، صنایع دستی نفیس، توجه به جزئیات و سطوح بالای کیفیت، محصولاتی منحصر به‌فرد را تولید می‌کند.

تاریخچه برند هرمس

  • در سال ۱۸۳۷، تیری هرمس این برند را در پاریس تأسیس کرد. از آن زمان تا کنون، هرمس به تولید تخصصی کالاهای چرمی، لوازم تزیینی جانبی، اثاثیه منزل، عطرسازی، جواهرات، ساعت و لباس‌های آماده می‌پردازد.
  • لوگوی هرمس کالسکه یک دوک را به تصویر می‌کشد که با اسب هدایت می‌شود.

فلسفه برند هرمس

هرمس همواره به استانداردهای بالای خود پایبند بوده و با کاهش سرعت تولید محصولاتی که تقاضای بالایی دارند، مصرف‌گرایی را به چالش کشیده است. به طور کلی، هرمس با استراتژی بازاریابی بی‌نظیر، توجه به جزئیات، تولید محدود کالا و کیفیت بسیار بالای محصولات منحصر به‌فردش، در زمره خواستنی‌ترین برندهای جهان قرار دارد.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه