برند امپرورز نماد موفقیت صنعت مد ایران

توسط سعید احمدی
برند امپرورز نماد موفقیت صنعت مد ایران

برند امپرورز، نماد موفقیت صنعت مد ایران در سال ۲۰۰۸ توسط سه برادر بابک، فرهان و هامان گُلکار که بیش از ۱۵ سال در صنعت مد فعالیت دارند در دبی تأسیس شد. در این مسیر برادران گُلکار توانستند جوایز مختلفی را کسب کنند که در انتهای مطلب به آنها اشاره خواهد شد.

برادران گلکار، بابک، فرهان و هامان در لندن به دنیا آمدند و تحصیلات خود را در دانشگاه هنر لندن به‌پایان رساندند و در اوایل سال ۱۹۹۹ برای راه‌اندازی برند خود به امارات مهاجرت کردند. این آغاز کار برادران موفق گلکار بود تا گامی بلند برای اجرایی کردن تفکرات خود بردارند تا تبدیل به یک نام تجاری موفق شوند.

مأموریت امپرورز ایجاد مجموعه‌هایی است که از هنر، معماری و تاریخ الهام گرفته‌شده است و الهاماتی که در لباس‌ها، لوازم جانبی و عطرهای آنها منعکس می‌شود، باعث می‌شود واقعاً احساس کنید به مکان‌ها و زمان‌های جدیدی سفرکرده‌اید.

بعد از موفقیت برادران گلکار در کسب و کار خود ، مجله “Esquire” در مصاحبه خود با بابک گُلکار می‌گوید: یکی از بنیان‌گذاران و مدیران خلاق ما یعنی بابک گلکار تجربه خود را با شما به اشتراک می‌گذارد. او در مورد تجارت مد و خرده‌فروشی صحبت خواهد کرد و فراز و نشیب‌های تجاری، در طول سفر با امپرورز لندن را می‌گوید.

از جوایز مختلف برند امپرورز می توان به این موارد اشاره کرد:

***
2011 ESQUIRE DESIGNER OF THE YEAR
2012 ESQUIRE DESIGNER OF THE YEAR
2014 INTERNATIONAL WOOLMARK PRIZE REGIONAL WINNERS
2015 INTERNATIONAL WOOLMARK PRIZE FINALIST
2016 GRAZIA MENSWEAR DESIGNER OF THE YEAR
2016 INTERNATIONAL WOOLMARK PRIZE NOMINEE

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه