الناز گلرخ در مهمانی ریانا ستاره مشهور موسیقی

توسط سعید احمدی
الناز گلرخ در مهمانی ریانا ستاره مشهور موسیقی

ساعاتی پیش الناز گلرخ بلاگر و میکاپ آرتیست موفق ۳۸ ساله ایرانی که مدتی هست به آمریکا مهاجرت کرده در مهمانی رونمایی از محصول جدید ریانا با نام فنتی هیر حضور پیدا کردو

الناز گلرخ نوشت؛ دیروز برای من جادویی بود و ملکه ریانا واقعا افسانه‌ای و خیره کننده به نظر میرسید. من نمیتوانم صبر کنم تا همه محصولات شگفت انگیز این برند رو امتحان کنم.

الناز گلرخ که با لباسی از برند آیرام آتلیه در این مراسم شرکت کرد، پیش‌ از این با افراد شناخته شده‌ای همچون؛ آریانا گرانده و سلینا گومز همکاری کرده بود.

محصولات جدید ریانا از قیمت پایه ۲۲ دلار آغاز میشه و تا ۱۵۰ دلار ادامه داره که گران‌ترین محصول این برند محسوب میشود.

بیوگرافی الناز گلرخ

الناز گلرخ اولین فرزند از خانواده پنج نفره خود است. الناز گلرخ متولد ۲۲ بهمن سال ۱۳۶۴ در تهران است. الناز از همان کودکی علاقه شدیدی به نقاشی داشت و به گفته خودش ساعت‌های زیادی از روز را در دنیای رنگ‌ها می‌گذراند. او رشته گرافیک را برای تحصیل در دانشگاه انتخاب کرد و در همین رشته از دانشگاه علامه امینی تهران فارغ التحصیل شد.

الناز گلرخ به محض ورود به دانشگاه دوره‌های میکاپ و خودآرایی را نیز طی کرد و با ایجاد یک منبع درآمد، توانست استقلال مالی را تجربه کند. او بعد از گذشت مدت کوتاهی توانست در یکی از سالن‌های آرایش پونک تهران مشغول به کار شود و به مرور تجربه کار در سالن‌های آرایش عروس را نیز پیدا کرد.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه