چین به بازار شماره یک محصولات آرایشی فرانسوی تبدیل می شود

توسط سعید احمدی
چین به بازار شماره یک محصولات آرایشی فرانسوی تبدیل می شود

صادرات محصولات آرایشی فرانسوی به چین، در سال 2020 تقریباً 21٪ رشد کرده است، که بر اساس اولین آمار منتشرشده توسط فدراسیون شرکت‌های زیبایی (Febea) در حال تبدیل‌شدن به اولین بازار فرانسه است. Febea در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد: “در بحبوحه بحران اقتصادی و بهداشتی، محصولات آرایشی فرانسوی بیش از 15.7 میلیارد یورو صادرشده است، که در مقایسه با سال 2019، 11.8٪ کاهش داشته است.

“Febea” همچنین این مطلب را اضافه کرد که صادرات محصولات بهداشتی به چین در یک سال اخیر، که در حال تبدیل‌شدن به بازار پیشرو برای محصولات آرایشی فرانسوی است، نسبت به آلمان و ایالات‌متحده، تقریباً 20.7٪ رشد کرده است.” با توجه به اخبار منتشرشده توسط این فدراسیون استفاده از رژ لب در این کشور بسیار زیاد است و رتبه اول را در بین محصولات خریداری‌شده دارا می‌باشد.

چین به بازار شماره یک محصولات آرایشی فرانسوی تبدیل می شود

بعد از رژ لب محصولات مراقبت از پوست رتبه دوم را در اختیار دارد، که بسیار موردتوجه و استفاده مردم چین قرارگرفته است. به طور کلی، به دلیل بحران اقتصادی مرتبط با Covid-19، سال گذشته فروش لوازم‌آرایشی 11.8٪ کاهش‌یافته است. فروش عطرها نیز در طی سال 16 درصد و ادو تویلت ها 27.9 درصد کاهش‌یافته است.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه