جایزه جهانی آرایشگری بریتانیا در پاییز 2021 برگزار خواهد شد

توسط سعید احمدی
british world hairdressing award will held fall 2021 iranmodeling

برگزارکنندگان “جایزه آرایشگر سال بریتانیا” اعلام کردند، وقت بیشتری به شرکت‌کنندگان خواهند داد تا کارهای خود را برای شرکت در این مسابقه ارسال کنند. بر کسی پوشیده نیست که قرنطینه‌های پشت سر هم و تعطیل بودن سالن‌های زیبایی و آرایش و همچنین برگزار نشدن مراسم‌های فرش قرمز، ضربه سنگینی را به صنعت آرایشگری زده است.

در بزرگ‌ترین شب آرایشگری انگلستان، ۱۸ جایزه در ۱۰ رده منطقه‌ای و هفت رده تخصصی و همچنین جایزه آرایشگر سال انگلیس به نامزدها و برگزیدگان اهدا خواهد شد. برای شرکت کردن در رقابت، ارسال کردن شش تصویر لازم و ضروری است. اما برای شرکت کردن در مسابقه بهترین آرایشگر سال انگلیس، نیاز به 8 تصویر است که جزو الزامات این مسابقه محسوب می‌شود.

british world hairdressing award will held fall 2021 1

شرکت‌کنندگان مجاز هستند در بعضی از کارهای خود از تکه‌های مو و کلاه‌گیس هم استفاده کنند، اما استفاده از مدل‌های عروسکی یا مانکن ممنوع است. تمام طرح‌ها باید با مدل‌های انسانی اجرا و عکاسی شده باشد. مهلت ثبت‌نام تا ۲ ژوئیه ۲۰۲۱ تمدیدشده است و اهدای جوایز در ۲۹ نوامبر ۲۰۲۱ خواهد بود.

این جوایز با حمایت مالی شوارتسکوف، که یک نشان تجاری زیبایی و بهداشت است، به برندگان اهدا می‌شود. جشنواره (NAHA 2021 AWARD CEREMONY) در سه رشته برگزار می‌شود. این مراسم در ۲۱ اوت امسال در لاس‌وگاس، ایالات‌متحده برگزار خواهد شد.

british world hairdressing award will held fall 2021 3

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه