شورای مد انگلیس همکاری خود را با پلتفرم TikTok برای کشف استعدادهای درخشان آغاز کرد

توسط سعید احمدی
شورای مد انگلیس همکاری خود را با پلتفرم TikTok برای کشف استعدادهای درخشان آغاز کرد

شورای مد انگلیس (BFC) به‌عنوان بخشی از طرح استعدادیابی این سازمان بانام “NewGen” همکاری خود را با TikTok آغاز کرده است. TikTok، یک پلت فرم محبوب رسانه‌های اجتماعی می‌باشد، که به‌عنوان یک شریک مهم در هفته مد لندن که در سپتامبر 2021 برگزار می‌شود، حضور خواهد داشت. شورای مد انگلیس می‌گوید هدف از برگزاری این مسابقه استعدادیابی ایجاد یک محتوای خلاقانه است تا آن را در پلت فرم تیک‌تاک به اشتراک بگذاریم.

“BFC” همیشه تغییرات را درک کرده است و به روش‌های فناوری و نوآوری جواب مثبت می‌دهد. به همین دلیل ما بسیار افتخار می‌کنیم که اولین شورای بین‌المللی مد هستیم که برای حمایت از استعدادهای در حال ظهور با TikTok همکاری می‌کنیم و ما مشتاقانه منتظر همکاری با این تیم هستیم تا بهترین استعدادهای مد انگلیس را به نمایش بگذاریم.

شورای مد انگلیس با TikTok در زمینه طرح استعدادهای درخشان NewGen همکاری می کند

سارا موور، سفیر استعدادهای در حال ظهور در “BFC” می‌گوید: “NewGen اولین و شناخته‌شده‌ترین طرح شناسایی استعدادها در BFC است که از برترین‌ها در طراحی لباس پشتیبانی می‌کند و هدف آن ساخت مارک‌های جدید و بروز در مد جهانی است. این طرح به طراحان جدید علاوه بر کمک‌های مالی و فرصت دیده شدن، ارائه جلسات مشاوره برای کمک به طراحان در هنگام توسعه زیرساخت‌ها و مهارت‌های تجاری خود را ارائه می‌دهد. “

هفته مد لندن FW21

شورای مد انگلیس با TikTok در زمینه طرح استعدادهای درخشان NewGen همکاری می کند

برنامه NewGen از سال 1993 در حال اجرا است و تا به امروز بیش از 250 طراح را پشتیبانی کرده است. از طراحان مطرح جهان که توسط NewGen به دنیا معرفی‌شده‌اند می‌توان به: الکساندر مک کوئین، کریستوفر کین، کریستوفر رائبرن، جاناتان اندرسون، نیکلاس کرکوود، روکساندا ایلینچیچ و سیمون روچا اشاره کرد. هفته مد لندن از 19 تا 23 فوریه برگزار می‌شود، و یک رویداد کاملاً دیجیتالی خواهد بود. این رویداد فقط به‌صورت آنلاین در مرکز دیجیتال “LFW” که توسط “BFC” راه اندازی شده است، نشان داده می‌شود و در طول برنامه 5 روزه 95 طراح حضور خواهند داشت.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه