ایده‌ جدید باراک اوباما برای بفروش رساندن کفش

توسط سعید احمدی
ایده‌ی جدید باراک اوباما برای بفروش رساندن کفش

یک جفت کفش نایک “Hyperdunk” باقیمت پایه 25000 دلار به فروش می‌رسد. احتمالاً برای پرشورترین طرفداران باراک اوباما، مردی که پشت این کفش‌های ورزشی فوق‌العاده لوکس قرار دارد و آنها را طراحی کرده است، غیرممکن باشد که آنها را خریداری کند. این‌یک ریسک برای شرکت “Sotheby’s” محسوب می‌شود، که قصد دارد یک جفت کفش ورزشی را که رئیس‌جمهور سابق آمریکا طراحی کرده است را در ماه فوریه برای حراج بگذارد.

ایده‌ی جدید باراک اوباما برای بفروش رساندن کفش

این نایک هایپردونک، در سایز 12.5 آمریکا (یا سایز 47 در اروپا) موجود است و از کفش‌های تیم ملی بسکتبال آمریکا در بازی‌های المپیک 2008 پکن الگوبرداری شده است. این کفش‌ها با چندین نماد میهن‌پرستانه مانند: مهر ریاست جمهوری و عقاب تزئین شده‌اند. شماره 1776 حک‌شده بر روی کفش، به سال اعلام استقلال ایالات‌متحده اشاره می‌کند و داخل کفش‌های کتانی نیز شماره 44 چاپ‌شده است که به چهل و چهارمین رییس‌جمهور آمریکا اشاره می‌کند، که باراک اوباما می‌باشد.

شرکت حراجی “Sotheby’s” با حراج این جفت کفش در جمعه، 12 فوریه و در ساعت 4:44 بعدازظهر به‌وقت نیویورک، قصد دارد به این رییس‌جمهور سابق آمریکا ادای احترام کند. 12 فوریه یک روز تعطیل عمومی در آمریکا است، که به‌روز بزرگداشت تمامی روسای جمهور آمریکا نام دارد.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه