آرمانی و گوچی به مرکز فعالیت واکسیناسیون تبدیل می‌شوند

توسط سعید احمدی
آرمانی و گوچی به مرکز فعالیت واکسیناسیون تبدیل می‌شوند

کمپین واکسیناسیون علیه کووید 19، یکی از مهم‌ترین تلاش‌ها برای از بین بردن این ویروس کشنده است که اکثر نهادها و سازمان‌های جهان برای انجام دادن آن روش‌های مختلفی را انجام دادند. پس از پیوستن “برونلو کوچینلی” به کمپین واکسیناسیون، اکنون “گوچی” و “آرمانی” نیز تصمیم گرفته‌اند، تا با پیوستن به طرح “Confindustria” دفاتر خود را به محلی برای واکسیناسیون افراد تبدیل کنند.

مدیرعامل و رئیس گوچی، “مارکو بیزارری” اظهار داشت: “از همان ابتدای طرح واکسیناسیون، ما افراد خود را در مراکز مختلف قراردادیم و برای محافظت از جامعه‌ای که در آن فعالیت می‌کنیم، این ابتکارات را پیاده کردیم. ما به کشوری که در آن متولدشده‌ایم تعهد داریم و به همین دلیل تصمیم ما این است که دفاتر خود را تبدیل به مراکز واکسیناسیون کنیم، تا امر واکسیناسیون سرعت بیشتری به خود بگیرد”.

یکی دیگر از نام‌های بزرگ دنیای مد “جورجیو آرمانی” آمادگی خود را برای در اختیار گذاشتن مراکزش برای مکانی برای طرح واکسیناسیون اعلام کرد. جورجیو آرمانی اعلام کرد که قصد دارد علاوه بر دفاتر خود، یکی از مکان‌های ویژه خود با نام “Armani / Teatro” را به مرکز واکسیناسیون تبدیل کند.

آرمانی و گوچی به مرکز فعالیت واکسیناسیون تبدیل می شوند آرمانی و گوچی به مرکز فعالیت واکسیناسیون تبدیل می شوند

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه