فشن شو بهاره اردکانی در هفته مد اوت کوتور 2024 پاریس

توسط سعید احمدی
فشن شو بهاره اردکانی در هفته مد اوت کوتور 2024 پاریس

بهاره ارداکانی و برند آردآزایی، برند محبوب لباس‌های فاخر، در هفته مد پاریس در کنار بزرگان این عرصه حضور یافت و با مجموعه پاییز و زمستان ۲۰۲۴ خود، توجه‌ها را به خود جلب کرد. برای مشاهده کالکشن جذاب روی این لینک اینستاگرام ضربه بزنید.

بهاره اردکانی، طراح خلاق این برند، که پیش‌تر در سال ۲۰۱۸ در استکهلم آردآزایی را تاسیس کرده بود، با عضویت مهمان در فدراسیون مد فاخر، به جمع برترین‌های این حوزه راه یافت.

صحبت‌های بهاره اردکانی

فشن شو بهاره اردکانی در هفته مد اوت کوتور 2024 پاریس

حضور در این رویداد معتبر، افتخاری بزرگ برای اردکانی و گامی مهم در مسیر تحقق رویاهای اوست. او در این باره می‌گوید: “از اینکه آردآزایی به عنوان عضو مهمان در هفته مد پاریس حضور دارد، بی‌نهایت خوشحالم و سپاسگزارم. من برای تثبیت این برند تلاش‌های زیادی کرده‌ام و این اتفاق نشان‌دهنده آن است که رویاها با پشتکار به حقیقت می‌پیوندند.”

آردآزایی با رویکردی نوآورانه، هنرهای سنتی ایرانی را با فناوری‌های جدید در هم می‌آمیزد و با استفاده از پارچه‌های دوستدار محیط زیست و مجموعه‌های دست‌دوز، به خلق آثاری فاخر و منحصر به فرد می‌پردازد.

این برند با همکاری آتلیه‌های معتبر در فرانسه که دارای گواهینامه‌های Entreprise du Patrimoine (EPV) و استاندارد جهانی نساجی ارگانیک (GOTS) هستند، به تولید محصولاتی باکیفیت و پایدار اهتمام دارد.

فلسفه طراحی آردآزایی که برگرفته از تجربیات اردکانی در گوهرشناسی است، بر زیبایی‌شناسی نوگرایانه اسکاندیناوی، میراث ایرانی و ظرافت فرانسوی استوار است.

همانطور که درخشش یک سنگ قیمتی، نمایانگر زیبایی درون آن است، هر قطعه از لباس‌های آردآزایی نیز با دقت و ظرافت تمام طراحی و تولید می‌شود و گویی روایتی از ذوق و خلاقیت طراح را به نمایش می‌گذارد.

سفر پرفراز و نشیب بهاره اردکانی برای یافتن تامین‌کنندگان پارچه و ایجاد فرآیندهای تولید پایدار، چهار سال به طول انجامید. اما ثمره این تلاش‌ها، خلق اولین مجموعه آردآزایی با عنوان “نیمه‌شب در باغ ایرانی” بود. این مجموعه که در ژوئیه ۲۰۲۲ در موزه هنر و صنایع‌دستی پاریس به نمایش درآمد، قصیده‌ای از طبیعت را در قالب لباس شب و با ظرافت‌های خیاطی ایرانی به تصویر می‌کشد.

حضور بهاره اردکانی در هفته مد پاریس، نقطه عطفی در مسیر موفقیت این برند ایرانی است و نشان‌دهنده جایگاه ویژه هنر و خلاقیت ایرانی در عرصه مد جهانی است.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه